"Jestem, jaki jestem". Tak wyglądał piąty ślub Michała Wiśniewskiego. Są zdjęcia. "Im skromniejsze wesele, tym lepsze małżeństwo"

Michał Wiśniewski rok temu po raz piąty się ożenił. Lider zespołu Ich Troje poślubił Polę (Paulinę), którą poznał na portalu randkowym. Jak wyglądał ich ślub i wesele? Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z wyjątkowej uroczystości, którą zorganizowano w willi wokalisty.

Multimedia

Tak wyglądał piąty ślub Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski po rozstaniu z Dominiką Tajner związał się z tajemniczą Polą, którą poznał na portalu randkowym. Muzyk długo ukrywał, że jest w związku. Ich uczucie szybko rozkwitło, a muzyk ożenił się ponownie. Ślub z Polą Wiśniewską odbył się po cichu, głównie przez obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Niedługo potem muzyk i jego piąta żona powitali na świecie synka Falco Amadeusa.

Michał Wiśniewski ponownie został ojcem!Zobacz więcej

Niedawno Wiśniewski wrócił wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia. Wesele zorganizowano w podwarszawskiej willi wokalisty.

Dwoje gości, dobry gramofon oraz wymiana pocałunków i myśli. I tak było. Może mniej znaczy więcej? - zastanawia się w mediach społecznościowych lider Ich Troje.

Fani Michała Wiśniewskiego zachwycają się ślubnymi kadrami na jego profilu w mediach społecznościowych. Wielu z nich uważa, że "im skromniejsze wesele, tym lepsze małżeństwo".

Jak mówią, na miłość nigdy nie jest za późno... Aż miło popatrzeć

Myślę że, tylko tyle do szczęścia trzeba

No po prostu pięknie. Wspomnienia bogatsze niż po tradycyjnym weselu.

Im skromniejszy ślub, wesele, tym lepsze małżeństwo!!!

Oby to ostateczna żona Panie Michale. Życzę wytrwałości - piszą fani Wiśniewskiego.

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×