"#Jestem M. Misfit". Sylwia Lipka, Kinga Sawczuk i Sophie Reich opowiadają o swoim aktorskim debiucie! Czego spodziewać się po filmie?

Stało się! Do kin trafił film "#Jestem M. Misfit", którego gwiazdami są youtuberzy, influencerzy oraz inne osobowości polskiego Internetu! Byliśmy na premierze, gdzie przepytaliśmy Sylwię Lipkę, Kingę Sawczuk i Sophie Reich o "#Jestem M. Misfit"!

Multimedia

W piątek, 8 listopada, w Warszawie w Westfield Arkadia odbyła się oficjalna premiera filmu "#Jestem M. Misfit". Centrum handlowe po prostu pękało w szwach od liczby fanów, którzy szturmowali scenę, chcąc za wszelką cenę spotkać, dotknąć i zrobić sobie zdjęcie ze swoimi idolami.

Nic więc dziwnego, że Sylwia Lipka, która gra w "#Jestem M. Misfit" główną rolę, a także Kinga Sawczuk i Sophie Reich miały podczas premiery ręce pełne roboty, ale udało nam się na chwilę oderwać dziewczyny od obowiązków i porozmawiać z nimi chwilę! Co powiedziały nam o filmie? Czego spodziewać się po "#Jestem M. Misfit"? Sprawdźcie!

"#Jestem M. Misfit". Witamy w Bigoslandii, czyli polska odpowiedź na "High School Musical"Zobacz więcej

"#JESTEM M. MISFIT" - O CZYM JEST FILM?

Życie Julii jest cudowne. Mieszka w Stanach Zjednoczonych, chodzi do świetnej szkoły, śpiewa i prowadzi popularny kanał w sieci. Po prostu „american dream”. Pewnego dnia, kiedy jej rodzice zdecydują się na powrót do Polski, wszystko się zmieni. Julia będzie musiała odnaleźć się w nowej szkole – Liceum Milenijnym rządzonym przez EKIPY: sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i VIP, której przewodzi zadufana Wiktoria. Razem z Magentą, szkolną outsiderką, i Kubą, niespełnionym muzykiem, stworzą paczkę wykluczonych. Będzie się działo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×