Jestem Sam recenzja

Przeczytaj także:

Filmy podobne do "Nietykalnych". Ranking najlepszych filmów z niepełnosprawnymi bohaterami [TOP10]

Popularność "Nietykalnych" już dawno zahaczyła o fenomen! Kosztująca niecałe 10 mln euro produkcji zarobiła do tej pory 427 milionów dolarów. A to jeszcze nie koniec, bo „Nietykalni” są nadal chętnie oglądani i będą zapewne dalej choćby po to, by porównać wersję francuską i amerykański "Upside", który w styczniu pojawiał się w kinach za oceanem i wyautował "Aquamana" z czołówki box office.

12.04.2019Ranking

"Anatomia zła". Miłość kosztuje 150 złotych za godzinę [RECENZJA]

Oparcie fabuły filmu na kanwie prawdziwych wydarzeń to od dawien dawna jeden z najlepszych chwytów marketingowych. Wiedział to ostatnio Patryk Vega, którego „Służby specjalne” w kinach zobaczyło niemal pół miliona widzów, a produkcja doczekała się swojego serialowego rozszerzenia. Wie to także Jacek Bromski, dlatego usilnie w każdym wywiadzie podkreśla, że „Anatomia zła” jest inspirowana m.in. zabójstwem generała Marka Papały oraz masakrą cywili z rąk polskich żołnierzy w Nangar Khel.

17.11.2017Recenzje

"Sprawiedliwy". Popisowe role Jacka Braciaka i Katarzyny Dąbrowskiej [RECENZJA]

Gdy jakiś czas temu miałem okazję rozmawiać z Aleksandrą Hamkało, aktorka na pytanie o film „Sprawiedliwy” odpowiedziała, że jest to obraz jakby wyrwany z innej epoki, wyglądający na coś, co zostało nakręcone wiele lat wcześniej. Chyba nie da się trafniej opisać debiutu reżyserskiego Michała Szczerbica. To faktycznie kino nieprzystające do naszych czasów, ale właśnie w tym tkwi jego siła i urok.

19.02.2016Recenzje

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×