"Jestem z Polski" od 30 października na Travel Channel. Pierwszą bohaterką Polka mieszkająca na Zanzibarze!

Travel Channel po raz kolejny odwiedzi Polaków mieszkających poza granicami kraju. Emisja nowych odcinków programu "Jestem z Polski" rozpocznie się już 30 października. Kim są bohaterowie "Jestem z Polski"? Gdzie mieszkają?

Multimedia

"Jestem z Polski" od środy, 30 października o godz. 16:50 na kanale Travel Channel!

Twórcy programu "Jestem z Polski" zabiorą tym razem widzów do świata widzianego oczami naszych rodaków, którzy znaleźli swoje miejsce m.in. w Rosji, Gruzji, Singapurze, Jerozolimie czy na Zanzibarze. Bohaterowie pokażą swoje ulubione punkty na turystycznej mapie, a także atrakcje, których próżno szukać w popularnych przewodnikach. Jak wygląda ich życie za granicą?

W pierwszym odcinku serii destynacją turystyczną będzie Zanzibar. Hakuna matata, czyli nie martw się – w takim duchu żyje nasza bohaterka, Milena. Kilka lat temu zdecydowała się rzucić wszystko i wyjechać… w podróż dookoła świata. Finałem jej wyprawy stał się Zanzibar, wyspa należąca do afrykańskiej Tanzanii.

Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba gościnnie w "Usterce". Na planie programu musiała interweniować policja!Zobacz więcej

To tutaj odnalazła swoje ukochane smaki i aromaty, tu znalazła swoje miejsce na Ziemi. Teraz na wspólne wyprawy po wyspie przypraw, jak zwykło się nazywać Zanzibar, zabiera także odwiedzających ją turystów. Jak wygląda życie Polki na Zanzibarze?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×