"Jesteś Giocondą!", czyli najlepsze komentarze Tomasza Zimocha w "Celebrity Splash!"

Tomasz Zimoch – charyzmatyczny komentator sportowy Polskiego Radia i juror w nowym show "Celebrity Splash!" to postać nietuzinkowa. Kibicom kojarzy się ze złotoustych, komentarzy, pełnych emocji transmisji sportowych i oryginalnych porównań.

Multimedia

W sobotę, 7.03.2015 r. w premierowym odcinku "Celebrity Splash!" Tomasz Zimoch znów dał się ponieść wyobraźni i zafundował uczestnikom oraz widzom kilka niebanalnych i barwnych ocen. Zobaczcie co powiedział:

"Gdy boksowałeś ciosy przyjmowała z tobą całą Polska, dzisiaj też wszyscy z tobą skakaliśmy. Ciebie kochają nie tylko dziewczyny, ale woda i powietrze. Orle polskiej wody, polskich basenów, brawo!" – o Przemku Salecie.

"M jak Młynarczyk, M jak mistrz, M jak miłość do skoków, M jak mirror – lustro wody jest po prostu twoje" – o Andrzeju Młynarczyku.

"Jesteś Giocondą, jesteś zjawiskiem, to jest poezja, majstersztyk. Niech Piotr Żyła uczy się od ciebie" – o Ilonie Felicjańskiej.

"Twój najważniejszy tatuaż, to koliber. Byłeś kolibrem w powietrzu. Bzykasz fantastycznie!" – o Dariuszu Kuźniaku.

"Pisk kobiet poruszył ściany tego obiektu, ty szukasz ponoć żony, a każda kobieta przegra z tobą walkę o kołdrę, ale ty już wygrałeś walkę z samym sobą. Konstruktorzy airbusa w tym skoku nie szukaliby linii opływowych , ale ci którzy szukają inspiracji jak pokonać swoje słabości i strach, znajdą ją w twojej postawie" – o Adamie Kraśce.

Który komentarz podoba Wam się najbardziej?

CZYTAJ TAKŻE: "CELEBRITY SPLASH" 7.03.2015 ODCINEK 1. KTO ODPADŁ Z PROGRAMU? ADAM KRAŚKO ZWYCIĘZCĄ 1. ODCINKA "CELEBRITY SPLASH!" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×