"Jesus is King". Koncertowy film Kanye Westa trafi do polskich kin! Jak powstawała chrześcijańska płyta rapera?

Od 8 a 10 listopada fani najpopularniejszego rapera na świecie - Kanyego Westa na ekranach Cinema City będą mogli zobaczyć film „Jesus Is King”. Dokument koncertowy, który zrealizował Nick Knight, brytyjski fotograf oraz reżyser, cieszy się ogromnym zainteresowaniem i specjalnie dla polskich widzów będzie dostępny tylko przez jeden listopadowy weekend w Cinema City!

Multimedia

"JESUS IS KING" - POLSKA PREMIERA FILMU

Na wyraźne życzenie fanów, kilka dni po światowej premierze, w Cinema City będzie można obejrzeć film o obecnie najpopularniejszym raperze na całym świecie - Kanye Westcie. Film jest uzupełnieniem płyty o tym samym tytule wydanej 25 października br. W trakcie seansu widzowie będę mogli usłyszeć najnowsze piosenki rapera, ale również starsze utwory przearanżowane na muzykę gospel. Seans trwa 40 minut, podczas którego publiczność będzie mogła bliżej poznać rapera i jego życie.

Zwiastun nie zdradza zbyt wiele, widoczny jedynie jest krater, stworzony przez artystę i wizjonera Jamesa Turrella, a w tle leci "Say You Will" w nowej aranżacji. Może to jedynie zwiastować, że raper przygotował wiele niespodzianek dla swoich fanów w tej produkcji.

Ewelina z "Warsaw Shore" i Roksana Węgiel błyszczą w Sewilli! Kto jeszcze pojawił się na gali MTV?Zobacz więcej

Film będzie można zobaczyć w salach IMAX®, dzięki czemu widzowie jeszcze głębiej wejdą w świat swojego ulubionego rapera. Gigantyczny, zagięty ekran IMAX®, potężny laserowy dźwięk sprawią, że będzie to prawdziwie wciągające doświadczenie kinowe, które oczarowuje widza krystalicznie czystym obrazem pełnym magii

Film wejdzie na ekrany 8 listopada w 19 miastach w wersji 2D wersji IMAX® w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Plaza (Poznań), Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław).

Kanye West przeszedł ostatnio duchową przemianę i nawrócił się na chrześcijaństwo. Odbiło się to na muzyce i samym procesie twórczym artysty. Raper prosił, by osoby pracujące nad jego nowym krążkiem "Jesus is King" nie uprawiały seksu przedmałżeńskiego. Chciał, żeby byli tak samo czyści duchowo jak on. Niedawno bowiem udało mu się pokonać uzależnienie od pornografii. Kanye wolał też, by jego współpracownicy skupili się na tym, co robią. Krążek "Jesus Is King" ukazał się już na platformach streamingowych. Całość jest utrzymana w nurcie chrześcijańskiego hip-hopu.

Źródło: Cover Video/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×