Joanna Borysewicz udzieliła wywiadu po ogłoszeniu wyroku!

"Trzeba być ostrożnym nosząc takie nazwisko" - mówi córka Jana Borysewicza w "Uwadze TVN".

Multimedia

Córka lidera grupy Lady Pank została ostatnio skazana na trzy lata więzienia w zawieszeniu za sutenerstwo.

Joanna Borysewicz w programie "Uwaga TVN" wyznaje, że nie robiła nic złego i że właśnie tak wygląda show biznes.

 • Każdy to wie, kto prowadzi taką działalność. O tym, że jest taka sytuacja, że dziewczyny tym się zajmują. Sex, drugs and rock'n'roll! Tak to jest w tym wielkim świecie - mówi córka Borysewicza.

CZYTAJ TAKŻE: ZNANE MODELKI JAKO PROSTYTUTKI - JEST WYROK: WIĘZIENIE W ZAWIESZENIU DLA CÓRKI I BYŁEJ ŻONY ROCKMANA ZNANE MODELKI JAKO PROSTYTUTKI - GŁÓWNA OSKARŻONA NIE CHCE PODDAĆ SIĘ KARZE

Właścicielka agencji modelek oskarża media o przedstawienie całej sytuacji w tak złym świetle, że jedna z dziewczyn chciała popełnić samobójstwo.

 • Wszystko zostało tak nieładnie przekazane przez media, że mogła się załamać tą sytuacją. Wszystkie traktowały to jako zabawę. A teraz, po tym, jak zostało to przedstawione w mediach, mogły poczuć się niezręcznie. Zostały ocenione nie tak, jak trzeba - mówi Borysewicz.

Skazana za sutenerstwo przyznała, że wcale nie namawiała dziewczyn do prostytucji, a same zainteresowane były zadowolone ze swojej "pracy".

 • *To normalne dziewczyny, które pracowały jako fotomodelki. Były piękne, mądre, wesołe. Zawsze było mi bardzo przyjemnie, bo słyszałam z ich ust "dzięki". Mówiły, że to pomogło im rozwiązać wiele problemów* - opowiada córka Borysewicza.

Spytana, czy wyciągnęła jakieś wnioski z całej sprawy odpowiedziała, że trzeba uważać, zwłaszcza, jak nosi się takie nazwisko.

Komentarze

Skomentuj
 • bajtek (gość)

  Wyciągnęła wnioski - dalej będzie burdel-menedżerką, bo jak jest napisane w książce, okazało się, że jest do tego stworzona, ale teraz będzie się bardziej pilnować ze swoim nazwiskiem. Jakieś chętne panienki do wyduszania bobków i udawania kotek?

  04.12.2018 21:59
 • MASZbABOzAsWOJE (gość)

  Mądre i wesołe!!!! Wesoło to tym z Wyrokami Sądów RP. A co do mądrości , to lepiej pozostać bez słów....... burdel na kółkach BEZ KOMENTARZA

  01.06.2013 16:37
 • Sąd Najwyższy.. (gość)

  Do pierdla z tą Burdel Mamą. Większość modelek to potencjalne prostytutki !

  11.05.2013 20:35
 • Lucyfer... (gość)

  Ale patologia i telewizja takich lansuje dobrze ze przestalem ogladac te pudlo z reklamami .

  Ludzie wyzucajceie telewizory bo oni na was zarabiaja miliony .

  telewizja najgorszy wynalazek nawet Gebbels by sie cieszyl .

  10.05.2013 18:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×