Joanna Horodyńska każe sobie płacić za swoje rady

Dziennikarka i stylistka chętnie udziela porad przy zakupach, ale jej pomoc jest dość droga.

Multimedia

Joanna Horodyńska zajmuje się działalnością zwaną private shopping - czyli udziela fachowego doradztwa podczas zakupów. Jak ujawniła w "Party", za godzinę konsultacji bierze 500 złotych, jeśli ktoś chce zrobić razem z nią zakupy, musi wyłożyć 2.000 złotych.

CZYTAJ TAKŻE: JOANNA HORODYŃSKA UWAŻA, ŻE MA ZA DUŻY BIUST HORODYŃSKA O WĘGROWSKIEJ: KASA TO NIE ZAWSZE KLASA! [ZDJĘCIA]

Horodyńska ceni sobie swoją pracę, ale w przyszłości zamierza przygotować własną linię produktów.

- Na kolekcję przyjdzie pora. Mam gotowy plan na własną markę, ale chcę jeszcze chwilę poczekać, aż wszyscy się "wyprojektują" - wyjaśniła magazynowi.

CZYTAJ TAKŻE: JOANNA HORODYŃSKA KRYTYCZNIE O POKAZIE LA MANII [WIDEO] JOANNA HORODYŃSKA NA POKAZIE MODY W MAGNOLII [ZDJĘCIA]

Horodyńska chciałaby także tworzyć listy najlepiej i najgorzej ubranych osób, które byłyby powszechnie cenione na rynku. Jej zdaniem, w tej chwili najgorzej ubranymi kobietami w Polsce są Julia Kamińska, Natasza Urbańska i Edyta Herbuś. Najlepiej - Dominika Kulczyk-Lubomirska, Agnieszka Cegielska i Maja Ostaszewska oraz Monika Brodka i Aneta Kręglicka.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×