Joanna Horodyńska o stylu Joanny Moro: Wieje nudą i taniością

Joanna Horodyńska uważa, że przed Joanną Moro długa droga do osiągnięcia stylistycznego sukcesu.

Multimedia

Zdaniem Joanny Horodyńskiej, Joanna Moro nie może pochwalić się dobrym gustem, a jej stylizacje bardzo często są nieudane. Na szczególną krytykę ze strony stylistki zasłużyła kreacja aktorki z imprezy Osobowości i Sukcesy Roku.

CZYTAJ TAKŻE: JAK UDZIAŁ W PROGRAMIE "DANCING WITH THE STARS" ZMIENIŁ JOANNĘ MORO? JAKIE BŁĘDY W MAKIJAŻU POPEŁNIŁA JOANNA MORO? [WIDEO]

"Poszukiwania dobrej stylizacji trwają nadal. Przetrzepano showroomy, butiki, centra handlowe, atelier projektantów i nic. Wielkie nic! Wieje nudą i taniością - pisze na łamach Party. Na miejscu Joanny niekoniecznie próbowałabym hitów sezonu, bo trzeba umieć je nosić, a nie tylko udawać, że się umie. A tak torebka wygląda, jakby była kawałkiem zderzaka podniesionym z ziemi. Joanna to trudny przypadek, kto się nim zajmie i osiągnie sukces - będzie geniuszem" - napisała na łamach "Party" Joanna Horodyńska.

CZYTAJ TAKŻE: JOANNA HORODYŃSKA O ZOSI ŚLOTALE: MOŻE ONA POWINNA NA BAZARZE STANĄĆ? JOANNA HORODYŃSKA KRYTYKUJE MAŁGORZATĘ SOCHĘ: STRACIŁA TO "COŚ"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×