Joanna Horodyńska: Większości polskich gwiazd brakuje wyczucia mody

Joanna Horodyńska przy okazji komentowania stroju Margaret z imprezy Bestsellery Empiku wyraziła się krytycznie na temat wyczucia mody polskich celebrytek.

Multimedia

Na łamach "Party" Joanna Horodyńska skomentowała kreacje, w których celebrytki pojawiły się w minionym tygodniu na różnego rodzaju imprezach. Na szczególną uwagę stylistki zasłużyła Margaret, która pomimo nieudanego doboru stroju nadal cieszy się uznaniem Horodyńskiej.

CZYTAJ TAKŻE: JOANNA HORODYŃSKA KRYTYCZNIE O KREACJACH RODOWICZ I LISZOWSKIEJ DWIE NAJLEPSZE KREACJA 2013 ROKU WG JOANNY HORODYŃSKIEJ [ZDJĘCIA]

"Moja idolka! Nawet gdyby popełniła błąd to i tak ją będę wielbić za wyczucie mody, którego większości polskich gwiazd brakuje. Żałuję, że Margaret nie potraktowała tej marynarki jak sukienki. Przeszkadza mi siatka, która odsłania pępek i tak się na nim naciąga, ze top przybrał kolor brudnej ścierki, a skóra stała się trupio blada. Poza tym stanik jest ogromny jak ochraniacze na kolana" - skomentowała stylistka.

A Wy jak oceniacie kreację Margaret?

CZYTAJ TAKŻE: DWIE NAJGORSZE KREACJE 2013 ROKU WG JOANNY HORODYŃSKIEJ [ZDJĘCIA] JOANNA HORODYŃSKA O STYLU DODA: WRÓCI DO TANDETY

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×