Joanna Jabłczyńska, Adam Fidusiewicz i Filip Kalczyński, czyli dziecięce gwiazdy po latach. Jak wspominają swoją sławę?

Joanna Jabłczyńska, Adam Fidusiewicz i Filip Kalczyński karierę w telewizji zaczynali już jako dzieci. Jak po latach wspominają swoją sławę? Dziecięce gwiazdy polskiej telewizji opowiedziały o swoich doświadczeniach po latach.

Multimedia

Internet daje możliwość zyskania popularności w zadziwiająco szybkim tempie. Coraz więcej osób decyduje się upubliczniać swoje życie, mając nadzieję na rozwinięcie kariery. W dzisiejszych czasach coraz młodsze osoby zakładają swoje blogi, docierając do szerszej grupy odbiorców. Jak wygląda życie dziecka w oku kamery i co sądzą na ten temat ich rodzice? W studiu „Dzień Dobry TVN” Joanna Jabłczyńska, Filip Kalczyński oraz Adam Fidusiewicz opowiedzieli o tym, jak po latach wspominają swoją sławę.

Wygrała "Idola" i zniknęła. Teraz wróciła na scenę cała na biało! Zobacz więcej

Joanna Jabłczyńska rozpoczęła swoją karierę w 1993 roku, gdy jako 8-latka wygrała eliminacje do Telewizyjnego Zespołu Dziecięcego "Fasolki". Przez wiele lat prowadziła program dla dzieci "Teleranek", a w 2003 r. rozpoczęła pracę na planie serialu TVN "Na Wspólnej". Do dziś wciela się w nim w Martę Konarską - córkę Romana Hoffera (Waldemar Obłoza), siostrę Kamila (Kazimierz Mazur). Adam Fidusiewicz na ekranie zadebiutował w 2001 roku jako Staś Tarnowski w filmie "W pustyni i w puszczy". Od 2003 roku wciela się w Maksa Brzozowskiego w "Na Wspólnej". Z kolei Filip Kalczyński w wieku przedszkolnym zagrał w serialu „Dom”. Następnie wcielał się w jednego z uczniów szkoły podstawowej w „Smacznym telewizorku”.

Zobaczcie, jak Joanna Jabłczyńska, Adam Fidusiewicz i Filip Kalczyński opowiadali o rozpoczynaniu kariery aktorskiej w dzieciństwie.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×