Joanna Jabłczyńska zaśpiewała na ślubie Joanny Krupy i Douglas'a Nunesa! [WIDEO]

Ślub Joanny Krupy i Douglas'a Nunesa był jednym z największych wydarzeń medialnych pierwszego weekendu sierpnia 2018. Na uroczystości kościelnej pojawiła się m.in. Joanna Jabłczyńska, która także zaśpiewała dla nowożeńców!

Multimedia

Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub kościelny w sobotę, 4 sierpnia 2018 r. w Krakowie. Podczas uroczystości obecna była najbliższa rodzina oraz przyjaciele gwiazdy, m.in. Dawid Woliński i Joanna Jabłczyńska, która postanowiła zaskoczyć zarówno parę młodą, jak i pozostałych gości.

Joanna Krupa w białej sukni! Już po ślubie kościelnym. Dawid Woliński zdradza szczegóły! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Na nagraniu opublikowanym w sieci przez Dawida Wolińskiego widać, jak Joanna Jabłczyńska wraz z chórem śpiewa "All you need is love" zespołu The Beatles. Okazuje się, że to była niespodzianka nie tylko dla nowożeńców, którzy nie kryli zachwytu występem.

Na swój ślub Joanna Krupa założyła skromną białą suknię projektu Sylwii Romaniuk. Tydzień przed ślubem odbył się wieczór panieński Joanny Krupy. Na Wiśle bawili się z nią m.in. rodzice, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska, Joanna Jabłczyńska i Magda Gessler. Mąż Joanny Krupy jest producentem filmowym i biznesmenem. Para poznała się podczas spaceru z pieskami.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    wzięła takiego siwego prykasa...

    07.08.2018 18:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×