joanna jarmołowicz

Festival CZ-PL. Małgorzata Królikowska-Ostrowska na Festivalu Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej. Zobacz zdjęcia z drugiego dnia wydarzenia

W piątek 29 lipca 2022 r. wystartował Festival Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej, którego pomysłodawcą był Paweł Królikowski. Aktora nie ma już dziś z nami, ale pamięć o nim i wymyślone przez niego inicjatywy potrzymuje wdowa po nim, Małgorzata Królikowska-Ostrowska. Zobacz, jak wyglądała niedziela - drugi dzień święta polskiej i czeskiej piosenki w Kudowie-Zdroju!

31.07.2022Festival CZ-PL

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Joanna Jarmołowicz, Mikołaj Roznerski i Karolina Bruchnicka gwiazdami nowej komedii romantycznej! Co mówią o filmie?

Już 28 stycznia 2022 roku w kinach pojawi się nowa polska komedia romantyczna pt. "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", której gwiazdami są m.in. Joanna Jarmołowicz, Mikołaj Roznerski oraz Karolina Bruchnicka. Mieliśmy okazję pojawić się na premierze, gdzie podpytaliśmy aktorów o tę produkcję! Zobaczcie, co nam powiedzieli!

26.01.20228 rzeczy których nie wiecie o facetach

"Jaka to melodia?". Gwiazdy disco polo i obsada "Na dobre i na złe" w specjalnych odcinkach! Kto jeszcze pojawi się w kultowym show?

Program "Jaka to melodia?" od 25 lat przyciąga przed ekrany miliony widzów. Od samego początku istnienia teleturnieju, nie brakuje chętnych do rozpoznawania utworów muzycznych na czas. W programie nagrywane są także odcinki specjalne. Tym razem udział w nagraniu specjalnych epizodów udział wzięły gwiazdy muzyki disco polo oraz obsada serialu "Na dobre i na złe"! Kto jeszcze się pojawił? Sprawdźcie!

11.12.2021Jaka to melodia

"Receptura". Agnieszka Więdłocha, Cezary Żak, Joanna Brodzik i Joanna Jarmołowicz zdradzają tajemnice swoich postaci. Kto nas jeszcze zaskoczy?

Za nami kilka odcinków serialu „Receptura”. To, że znamy już opowiadaną historię, nie znaczy, że rozgryźliśmy wszystkich postaci. W obsadzie nowej produkcji stacji TVN możemy zobaczyć m.in. Agnieszkę Więdłochę, Cezarego Żaka, Joannę Brodzik, Joannę Jarmołowicz. To właśnie oni powiedzieli nam więcej o swoich bohaterach. Kto nas jeszcze zaskoczy?

20.09.2021Receptura

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×