Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kłócą się o alimenty

Skomplikowane są rozliczenia finansowe po rozstaniu tej pary.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: DOWBOR NIE CZEKA NA KORONIEWSKĄ DOWBOR I KORONIEWSKA NA TERAPII DLA PAR

Jak poinformowała "Rewia", Koroniewska oczekuje, że Dowbor będzie wykładał każdego miesiąca 6.000 złotych na utrzymanie ich wspólnej córki. Prezenter nie próbuje migać się od rodzicielskich obowiązków, ale uważa, że ta kwota jest zdecydowanie za wysoka i nie stać go na takie alimenty.

CZYTAJ TAKŻE: KORONIEWSKA I DOWBOR BEZ SZANS? KORONIEWSKA I DOWBOR KŁÓCĄ SIĘ O PIENIĄDZE

Sprawa będzie skomplikowana, ponieważ para nie była małżeństwem, więc niektóre zachowania nie mogą być objęte regulacjami prawnymi - choćby orzekanie o winie za rozpad związku, co sporo kosztuje stronę, która doprowadziła do rozwodu... Z drugiej strony, Koroniewska oczekuje, że za upokorzenie, jakie sprawił jej były partner, powinna otrzymać rekompensatę finansową, stąd takie wysokie żądania w sprawie alimentów.

Ciekawie, jak długo i głośno będzie przebiegało porządkowanie spraw po rozstaniu Koroniewskiej i Dowbora?

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • jadwiga (gość)

    pani joanno duzo sil w walce. ale prosze walczyc. to ze pani nie byla w formalnym zwiazku nic nie oznacza. prawo rodzinne w polsce jest zadne. facet musi ponosic moralna odpowiedzialnosc za swoje czyny. a jak narazie postepuje jak niedojrzaly czlowiek, niby nie chcial powielac zycia swojej mamusi a tak zrobil. za wszystko trzeba ponosic kare. moralnosc nie jest jego mocna strona ale kase ma i to musi oddawac swojemu dziecku. pozdrawiam i naprawde musi pani byc stanowcza.

    24.03.2012 00:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×