Joanna Koroniewska wyprawiła huczne urodziny w stylu lat 80. Na przyjęciu bawiły się Małgorzata Kożuchowska, Majka Jeżowska i inni!

Joanna Koroniewska wyprawiła huczne urodziny w szczytnym celu! Aktorka zaangażowała się w pomoc chorej na SMA dziewczynce. W nagraniu filmiku zachęcającego internautów do udziału w charytatywnej zbiórce pomagali zaproszeni na przyjęcie goście m.in. Małgorzata Kożuchowska, Majka Jeżowska i inni!

Multimedia

Joanna Koroniewska skończyła w maju br. 42 lata. Z tej okazji aktorka wyprawiła w ogrodzie huczne urodziny. Na imprezie utrzymanej w klimacie lat 80. bawiły się jej koleżanki z branży m.in. Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha, Magdalena Schejbal, Majka Jeżowska, Ewa Chodakowska i Ada Fijał.

Doda, Joanna Koroniewska i... Akop Szostak robią sukienki z poduszek! O co chodzi?Zobacz więcej

Zabawa to jednak nie wszystko. Joanna Koroniewska zorganizowała tego dnia urodzinową zbiórkę pieniędzy na rzecz chorej na SMA Tosi. Pomysł powstał niedługo przed urodzinami aktorki.

Postanowiłam, że w urodziny, razem z moimi bliskimi koleżankami zrobimy coś dla Was i jeśli Wam się to spodobało, wpłaćcie dla Tosi z SMA jakąś kwotę, bo nadzieje dla każdego rodzica umiera ostatnia!!!! Kończę dzisiaj 42 lata!! Możecie więc wpłacić co następuje- 2 złote albo 4 albo 4+2=6 złotych lub na przykład 42 złote albo też o wiele, wiele więcej!!! Ja już wpłacam!! Link do zbiórki w BIO!! Wierzę całym serduchem, że zbiórka dla Tosi ruszy i że damy rodzicom jakąś nadzieję!!! Niestety Tosia jest jednym z najstarszych dzieci z SMA i niestety zostało bardzo naprawdę bardzo mało czasu!!! - poinformowała aktorka.

Ze zdjęć opublikowanych na Instagramie wynika, że wszyscy bawili się wyśmienicie! Joannie Koroniewskiej składamy najlepsze życzenia, a Tosi życzymy dużo zdrowia!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×