Joanna Krupa będzie zachęcać do adopcji zwierząt w Gdyni

Joanna Krupa już w najbliższy piątek będzie zachęcać gdynian do adoptowania zwierzaka ze schroniska. Czy kogoś przekona?

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: JOANNA KRUPA NA NOWYM PLAKACIE PETA KRUPA ADOPTUJE PSY

Joanna Krupa w Centrum Handlowym Klif od godziny 19:00 będzie prowadzić Akcję Adopcyjną gdyńskiego schroniska dla zwierząt. Podczas prezentacji opowie także o losach jego podopiecznych.

Modelka bierze udział w tej akcji nie przez przypadek. Od lat działa na rzecz zwierząt na arenie międzynarodowej, wspierając organizacje walczące o ich prawa. Krupa kilka razy brała udział w kampanii PETA, prezentując się nago na plakatach (możesz zobaczyć je w naszej galerii). Również w kraju modelka patronuje i pomaga wielu schroniskom.

CZYTAJ TAKŻE: KRUPA POGRYZIONA PRZEZ ŚWINIĘ JOANNA KRUPA ZERWAŁA ZARĘCZYNY

Akcja Adopcyjna to nie jedyny element eventu w gdyńskim Klifie. Joanna Krupa będzie pozowała do zdjęć, opowiadała o swoim życiu i rozdawała autografy.

Czy Joanna Krupa przekona kogoś do adopcji zwierzaka z gdyńskiego schroniska?

Źródło: dziennikbaltycki.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Lamana (gość)

    Czy p.Krupa ma swoje zwierzątko, którym się osobiście opiekuje? Czy wie z autopsji, jak to jest wychodzić z pieskiem na spacer dwa/trzy razy na dzień, w świątek, piątek i w niedzielę, czy świeci słońce czy pada deszcz? Czy wie z doświadczenia, jakie są plusy i minusy mieszkania z kotkiem? Jeśli TAK, to tylko wtedy ma prawo namawiać innych na adopcję, bo w przeciwnym wypadku będą to frazesy i tylko promocja jej samej.

    23.11.2012 15:37
  • ja (gość)

    Znów nago?

    22.11.2012 12:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×