Joanna Krupa zabrała córkę na "Top Model". Mała Asha skradła całe show! Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

W związku ze zbliżającą się kolejną odsłoną programu "Top Model" zorganizowano imprezę inaugurującą jesienną edycję show TVN. Nie zabrakło na niej gwiazd od lat kojarzonych z programem, w tym Joanny Krupy, która postanowiła zabrać ze sobą swoją córeczkę Ashę. Zobaczcie, jak pociecha modelki zaprezentowała się u boku swojej mamy? Jest materiał na gwiazdę wybiegu?

Multimedia

"Top Model" - hit TVN

Pierwsza edycja "Top model" została wyemitowana w 2010 roku na antenie telewizji TVN i z miejsca stała się jednym z największych hitów polskiej telewizji. Program opierający się na amerykańskim formacie "America’s Next Top Model" szybko zyskał grono fanów i doczekał się tym samym kolejnych 10. edycji. Tegorocznej jesieni na antenie TVN zostanie pokazana 11. odsłona programu, podczas której kolejni aspirujący modele będą się starali wygrać show i zrobić międzynarodową karierę.

Od początku istnienia programu, możemy w nim oglądać m.in. Joannę Krupę, która wraz z fotografem Marcinem Tyszką i projektantem Dawidem Wolińskim wciela się w skład jury oceniającego postępy w programie uczestników. Od lat z programem jest także związany Michał Piróg, który pełni w nim rolę "trenera modeli".

Izabela Małysz kompletnie odmieniona! Żona Adama Małysza już tak nie wygląda!Zobacz więcej

Joanna Krupa zabrała córkę na "Top Model". Mała Asha skradła całe show!

W związku ze zbliżającą się 11. edycją "Top Model", TVN zorganizowało imprezę inaugurującą jego kolejną odsłonę, na której pojawiły się gwiazdy od lat związane z tym formatem. Nie zabrakło również Joanny Krupy, która ku zaskoczeniu wszystkich pojawiła się na wydarzeniu ze swoją córeczką Ashą. Dziewczynka dumnie kroczyła u boku swojej mamy i chętnie pozowała do zdjęć obecnym na miejscu fotoreporterom. Czyżby mała Asha miała zostać kolejną gwiazdą wybiegu i miała pójść w ślady swojej sławnej mamy?

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak zaprezentowały się gwiazdy na imprezie programu "Top Model"!

Zobacz galerię

Ewa Wachowicz przez lata uchodziła za najpiękniejszą Polkę. Kto by przypuszczał, że z takiej dziewczynki wyrośnie przyszła Miss Polski?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×