Joanna Krupa zażądała urlopu z "Tzg"! Co się stało?

Mówi się, że prawdziwa miłość przetrzyma wszystko. Ale Joanna Krupa (32 l.) uznała, że nie ma się co męczyć i poważnie myśli o rezygnacji z pracy, która spowodowała długą rozłąkę modelki z jej narzeczonym.

Multimedia

Postawiła nawet swoim pracodawcom ultimatum - albo dajecie mi urlop, albo odchodzę na dobre!

CZYTAJ TAKŻE: KRUPA BOI SIĘ TAŃCA Z GWIAZDAMI KRUPA W AMERYKAŃSKIM TAŃCU Z GWIAZDAMI

Krupa od miesiąca pełni rolę reporterki programu "Hollywood 411" w telewizji TV Guide. Pracuje za kulisami amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami", relacjonując zmagania tak znanych celebrytów jak aktorka Kirstie Alley (60 l.) czy króliczek "Playboya" Kendra Wilkinson (26 l.).

Jest jednak bardzo poważny problem. Jak informuje menedżerka modelki, odkąd Joanna poświęciła się nowemu zajęciu, nie widziała swojego narzeczonego Romaina Zago. Biznesmen nie może bowiem opuścić Miami, gdyż musi doglądać swoich interesów.

Tymczasem Krupa jest zobowiązana do pozostawania w Los Angeles, gdzie przebywają wszyscy uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Joanna jest tak stęskniona za ukochanym i zmęczona nagraniami do programu, że postawiła ultimatum: albo dadzą jej dwutygodniowy urlop, albo zrezygnuje z programu.

CZYTAJ TAKŻE: KRUPA MIAŁA PODROBIONY DOWÓD OSOBISTY JOANNA KRUPA NIE WYJDZIE ZA MĄŻ?

  • Produkcja jak na razie nie podjęła ostatecznej decyzji, ale to dla Joanny nie ma znaczenia. Jeśli powiedzą nie, bez zastanowienia zrezygnuje z programu, spakuje walizkę i wyjedzie do Miami - zapewnia menedżerka modelki.

Zobacz również: Dziennikarz TVP na lunchu. Redaktorze, nie tak łapczywie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×