joanna kuberska

"M jak miłość". Partnerki braci Mroczków. Co wiadomo o wybrankach najsłynniejszych bliźniaków w Polsce? To znane medialne osobistości

Rafał i Marcin Mroczkowie przez wielu są uznawani za najpopularniejszą parę bliźniąt w Polsce, a media bacznie śledzą ich losy - zarówno te w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Okazuje się, że obaj postanowili się związać z kobietami, które również cieszą się sporą rozpoznawalnością. Co wiadomo na temat ich obecnych partnerek?

18.07.2022M jak miłość

"Leśniczówka". Joanna Kuberska pokazała zdjęcia z bajecznych wakacji! Dekolt byłej gwiazdy "M jak miłość" robi furorę!

Joanna Kuberska to jedna z najpiękniejszych i najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej od kilku lat stale gości w obsadzie kilku polskich seriali, a do tego niedawno mogliśmy podziwiać ją na wielkim ekranie w filmie "Druga połowa". Teraz była gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się zdjęciami z bajecznych wakacji!

05.07.2021Leśniczówka

"Druga połowa". Jacek Knap i Pola Błasik na uroczych zdjęciach z premiery! Przyćmili wszystkich! Olśniewająco wyglądała też Joanna Kuberska!

Za nami pierwsza galowa premiera filmowa po bardzo długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. Do kin właśnie trafiła komedia romantyczna pt. "Druga połowa", a na czerwonym dywanie zaprezentowały się gwiazdy filmu. Nasze spojrzenia jednak wędrują szczególnie w stronę Jacka Knapa i Poli Błasik, którzy swoim urokiem przyćmili wszystkich! Olśniewająco wyglądała też Joanna Kuberska!

29.05.2021Druga połowa

"Druga połowa". Komedia z reprezentacją Polski w tle. Niepowtarzalne połączenie miłości i… futbolu!

Już 28 maja wracamy do kin! Przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy w piłce nożnej polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć niepowtarzalne połączenie miłość i… futbolu. Film „Druga Połowa”, czyli komedia romantyczna z reprezentacją Polski w tle, to idealna propozycja dla kobiet i mężczyzn! Z jednej strony Cezary Pazura, Maciej Musiał, Marianna Zydek, zazdrość i miłość. Z drugiej Grzegorz Krychowiak, Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila i piłkarskie emocje.

26.05.2021Materiał informacyjny "Druga połowa"

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×