joanna kulig

Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2022. Roksana Węgiel, Krystyna Prońko i Cleo zaśpiewały najpiękniejsze kolędy. Trudno się nie wzruszyć!

Kolędowanie z Polsatem stało się już tradycją! Od 15 lat w Wigilię Bożego Narodzenia w domach naszych widzów rozbrzmiewają najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu gwiazd polskiej estrady. Niepowtarzalny klimat każdego koncertu sprawia, że Święta stają się jeszcze bardziej magiczne i uroczyste. Zobaczcie zdjęcia z Bazyliki Świętego Krzyża w Warszawie. Trudno się nie wzruszyć podczas koncertu!

24.12.2022Wielkie kolędowanie z Polsatem

„O mnie się nie martw". Widzowie uwielbiali serial z Joanną Kulig. Tak wyglądała przed ołtarzem! Pamiętacie jak Iga i Marcin brali ślub?

„O mnie się nie martw" był jednym z ulubionych seriali, z wybitną Joanną Kulig w roli głównej. Informacja o zakończeniu jego emisji zasmuciła wielu fanów. Jednym ze zdecydowanie najbardziej emocjonujących momentów było odcinek, gdy Iga powraca zza granicy i zaciąga Marcina do ołtarza! Przypominamy jak wyglądał ten nietypowy ślub.

22.12.2022Seriale

"Dzień Dobry TVN". Katarzyna Sokołowska zachwyca formą dwa tygodnie po porodzie! Zobaczcie jak gwiazda "Top Model" zaprezentowała się w podczas ostatniej wizyty w programie

W sobotnim wydaniu "Dzień Dobry TVN" pojawiła się cała masa gwiazd. Widzowie oprócz prezenterów programu mogli w nim zobaczyć m.in. Michała Szpaka, Joannę Kulig, Annę Karwan, czy Katarzynę Sokołowską. Szczególną uwagę zwróciła jednak ta ostatnia, bowiem gwiazda programu "Top Model" raptem dwa tygodnie temu urodziła. Jak się zaprezentowała podczas swojej wizyty w "Dzień Dobry TVN"?

06.08.2022Dzień Dobry TVN

"Wojenne dzewczyny". Michał Czernecki pochwalił się rodziną na najnowszej premierze filmowej. Jak zaprezentowali się żona i syn aktora? Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

Michał Czernecki należy do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów. Znany jest on nie tylko ze swoich aktorskich kreacji, ale również z przywiązania do rodziny. Aktor postanowił zabrać najbliższych na najnowszą premierę filmu ze swoim udziałem. Jak zaprezentowali się żona i syn Michała Czerneckiego? Publikujemy zdjęcia z premiery!

04.08.2022Wojenne dziewczyny

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×