Joanna Moro: Nigdy do końca nie będę zadowolona

Joanna Moro, która zdobyła popularność dzięki roli w biograficznym serialu o Annie German, z utęsknieniem czeka na propozycje pracy, choć, jak przyznaje, nigdy do końca nie będzie zadowolona.

Multimedia

Po sukcesie serialu "Anna German" wydawało się, że kariera aktorska Joanny Moro rozkręci się na dobre. Niestety, serialowa piosenkarka z wytęskanieniem czeka na telefon od ludzi, którzy zaproponują jej rolę na miarę jej możlwiości. Aktorka zdaje sobie jednak sprawę z tego, że bardzo trudno ją zadowolić.

CZYTAJ TAKŻE: JOANNA MORO: W POLSCE NIE MA DLA MNIE RÓL JOANNA MORO WRACA DO "BARW SZCZĘŚCIA"

- Aktorzy już tak mają, że zawsze troszeczkę czekają, nie wiadomo na co. Dziś częściej próbują brać ten aktorski los w swoje ręce. A mimo to jest to podświadome czekanie na Godota. Patrzę na telefon. Wiem, że jest w tym coś nienormalnego, ubezwłasnowolniającego, ale nie potrafię się opanować. Przecież nie mogę narzekać na brak propozycji, ale z drugiej strony ja jestem człowiekiem, który nigdy do końca nie będzie zadowolony z tego co ma, jak ma, co robi, jak robi, gdzie robi, z kim i po co? Tak już ze mną jest - wyznała Joanna Moro w rozmowie z "Grazią".

CZYTAJ TAKŻE: JOANNA MORO JEDNAK ZAGRA W ROSYJSKIM SERIALU JOANNA MORO: NIE ŚNI MI SIĘ ANNA GERMAN

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×