Joanna Moro ponownie zaprezentuje swoje umiejętności taneczne! WIEMY, w którym programie! [WIDEO]

Joannę Moro od września będzie można oglądać aż w trzech serialach emitowanych w TVP – w „Blondynce”, „Komisarzu Aleksie” i „Barwach szczęścia”. Aktorka znana z sukcesów w ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami” zapewnia, że jesienią ponownie zaprezentuje widzom swoje umiejętności taneczne.

Multimedia

Zobacz wideo:

To będzie niespodzianka, zobaczą ją państwo w programie „Jaka to melodia?”. Na razie tylko raz się pojawiłam na próbie, bo niestety tylko raz miałam czas – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Joanna Moro, aktorka.

W wiosennej edycji „Tańca z Gwiazdami ” Moro w parze z Rafałem Maserakiem zajęła drugie miejsce. Aktorka przyznaje jednak, że w najbliższym czasie nie zamierza kontynuować treningów.

CZYTAJ TAKŻE: JOANNA MORO I RAFAŁ MASERAK TRENUJĄ PRZED PIERWSZYM ODCINKIEM "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" [ZDJĘCIA] JOANNA MORO: BARDZO CHCIAŁAM ZOSTAĆ BALETNICĄ

– *Na razie to jest zakończona przygoda. To był przepiękny okres w moim życiu, ale już jest zamknięty. Powiedziałam, że nie będę miała na to czasu i tak się niestety stało, ale mam nadzieję, że kiedyś jeszcze do tego powrócę. Teraz kolejne wyzwania aktorskie *– mówi Joanna Moro.

Joanna Moro nie może teraz narzekać na brak pracy. W ostatnich miesiącach pracowała na planie trzech seriali. W kolejnej serii „Blondynki” zagra tytułową rolę. Aktorka zdradza jednak, że w wolnym czasie będzie podglądać to, co dzieje się w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Ma też już swoją faworytkę.

Bardzo serdecznie trzymam kciuki za Anię Wyszkoni, bo to moja koleżanka, namówiłam ją do tego programu. Już widziałam zwiastun, jest bardzo dobry. Ania świetnie się rusza – dodaje Joanna Moro.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×