joanna moro

"Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodziną na premierze. Jej córki wyglądały jak prawdziwe gwiazdy!

W poniedziałek, 24 października w warszawskim Teatrze Capitol miała miejsce premiera sztuki "Prezent urodzinowy", na którą tłumnie przybyły znane w polskim show-biznesie osobistości. Jedną z zaproszonych gwiazd była Katarzyna Skrzynecka, która wybrała się na wydarzenie z najbliższymi. Jej córki wyglądały jak prawdziwe gwiazdy!

25.10.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Pierwsza miłość". Joanna Moro w ogniu krytyki internautów. Jej najnowsze zdjęcia wywołały istną burzę. "Chyba nie ma co pokazywać"

Joanna Moro jest niezwykle aktywna w swoich mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się ze swoimi fanami kulisami swojego życia prywatnego. Choć aktorka nie raz już udostępniała w Internecie odważne kadry, to tym razem spora część internautów nie kryła oburzenia po tym, jak zobaczyła jej najnowszą fotografię na Instagramie.

06.08.2022Pierwsza miłość

Walentynki 2022 w TV. TVP 2 pokaże dwa walentynkowe koncerty! Piosenki o miłości zaśpiewają Zenek Martyniuk, Masters oraz Joanna Moro!

Walentynki 2022 już za pasem! Z okazji Walentynek w telewizyjnej Dwójce szykuje się prawdziwa eksplozja miłości! Już w sobotę 12 lutego o godz. 20.00 na antenie TVP2 porywające widowisko muzyczne „Walentynki z królami disco” zrealizowane w krakowskiej Tauron Arenie. Z kolei w poniedziałek 14 lutego widzowie Dwójki będą mieli okazję rozkochać się w „Walentynkowym Koncercie Życzeń” z udziałem śpiewających gwiazd. Początek o godz. 21:40.

03.02.2022Walentynki 2022

"Szansa na sukces. Opole 2022". Justyna Steczkowska, Halina Mlynkova, Joanna Moro, Wojciech Gąssowski i inne gwiazdy podczas finału jesiennej edycji. Zobaczcie zdjęcia

W sobotę 18 grudnia odbył się finał programu "Szansa na sukces", w którym kwartet i jedenastu uczestników powalczyło o bilet do Opola i udział w konkursie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki 2022. Bilet do opolskich Debiutów wywalczył Franciszek Barnowski z Zamościa. W galerii publikujemy zdjęcia gwiazd, które wystąpiły podczas finału programu "Szansa na sukces. Opole 2022". Justyna Steczkowska odsłoniła zgrabne nogi, Halina Mlynkova wybrała róż.

18.12.2021Szansa na sukces

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×