Joanna Opozda w ostatniej chwili odwołała chrzest Vincenta i nie zaprosiła Królikowskich? Antoni Królikowski zabrał głos, a aktorka pokazała SMSy!

Konflikt między rozwodzącymi się małżonkami, Joanną Opozdą i Antonim Królikowskim ma niestety swój dalszy ciąg. Dzisiaj media obiegła wiadomość, że Antoni Królikowski oraz jego mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie zostali zaproszeni na chrzest Vincenta, który finalnie się nie odbył. Teraz głos w tej sprawie zabrali zarówno Antek Królikowski, jak i Joanna Opozda, z czego aktorka postanowiła pokazać SMSy! Jaka jest prawda?

Multimedia

Joanna Opozda w ostatniej chwili odwołała chrzest Vincenta i nie zaprosiła Królikowskich? Antoni Królikowski zabrał głos, a aktorka pokazała SMSy!

To miała być spokojna sobota, ale dzieje się! Joanna Opozda i Antoni Królikowski, którzy do tej pory unikali wypowiadania się na temat swojej relacji oraz nadchodzącego rozwodu, poszli na internetową wojnę. W ruch poszły screeny, smsy i wzajemne żale.

Związek Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy od początku był bacznie obserwowany przez media. Nawet ich ślub, który został uwieczniony przez fotoreporterów, niejako stał się wydarzeniem publicznym i show-biznesowym, tym bardziej, że Opozda i Królikowski wcześniej już raz się rozstali.

34 mężczyzn walczy o tytuł najprzystojniejszego na świecie! Oto konkurenci Jakuba Kowalewskiego!Zobacz więcej

Niestety, małżeńska sielanka nie trwała długo. Gdy narodził się Vincent, syn pary, zaczęły pojawiać się głosy, że Królikowski zdradzał Opozdę, gdy ta jeszcze była w ciąży! Finalnie te doniesienia nie zostały skomentowane, jednak decyzja Opozdy mogla być tylko jedna - rozwód.

W sobotę, 16 lipca 2022 roku, media obiegły informacje, że Joanna Opozda w ostatniej chwili odwołała chrzest Vincenta, na którym nie zostali zaproszeni Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Ci, mieli od wspólnych znajomych dowiedzieć się o wydarzeniu, na które przybyli, lecz zamiast ceremonii, czekali na nich fotografowie. Jako pierwszy głos na swoich mediach społecznościowych zabrał Antoni Królikowski, który napisał:

Chrzest został odwołany wczoraj o godzinie 22. Również dopiero wczoraj dowiedzieliśmy się o kościele, w którym miała odbyć się uroczystość... Dziś byliśmy z mamą porozmawiać z księdzem, który miał ochrzcić Vincenta i ustalić szczegóły. Pod kościołem czekali paparazzi... I już wiem kto ich tam zaprosił...

Paulina Chapko urodziła! Aktorka i jej o 9 lat młodszy partner pochwalili się pierwszym zdjęciem dziecka!Zobacz więcej

Plotkom stanowczo zaprzeczyła Joanna Opozda, która postanowiła przerwać milczenie. Na potwierdzenie swoich słów Joanna Opozda pokazała smsową korespondencję z Antonim Królikowskim i jego bratem Janem. Z jej relacji wynika, że Antek Królikowski i jego mama wiedzieli o ceremonii oraz jej dacie, jednak aktorka do ostatniej chwili, aby informacja nie wyciekła do mediów, trzymała w tajemnicy miejsce chrztu. Ten został odwołany na kilka godzin przed ceremonią, ponieważ Opozda dowiedziała się, że Antoni Królikowski na uroczystość zaprosił... jej ojca, Dariusza Opozdę! Do tego wkrótce byli małżonkowie nie mogli dojść do porozumienia w sprawie chrzestnych; Antek chciał, żeby Vincenta do chrztu trzymał jego brat, Jan i jednocześnie miał wyśmiewać osobę, którą poprosiła o to Opozda. Z smsowej korespondencji, którą opublikowała aktorka, dowiadujemy się również, że Antoni Królikowski rzekomo nie płaci alimentów na swojego syna.

Jako, że Jan Królikowski został posądzony przez wkrótce byłą żonę swojego brata o obrażanie jej, także opublikował treść swojego smsa.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • elza (gość)

    patologiczni ludzie, którzy uwierzyli że są ponad innymi i im wolno więcej.

    17.07.2022 01:28
  • fr (gość)

    ale porąbana rodzina

    16.07.2022 22:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×