joanna orleańska

Joanna i Paweł Orleańscy są jednym z najsłynniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Ich początki jednak nie należały do najłatwiejszych. "Na początku go nie lubiłam"

Joanna i Paweł Orleańscy są żywym dowodem na to, że w świecie show-biznesu wciąż jest miejsce na prawdziwą miłość. Para od ponad 20 lat tworzy zgodne i szczęśliwe małżeństwo, jak ognia unikając zbytecznego rozgłosu i skandali. Okazuje się jednak, że ich początki nie należały do najłatwiejszych. Jak wygląda historia ich miłości?

05.07.2022Złotopolscy

"Galileo". Córka Pawła Orleańskiego wyrasta na gwiazdę telewizji! Pokazujemy, jak wyglądała Tosia Orleańska przed swoimi występami w "Galileo". Poznajecie?

"Galileo" bez wątpienia jest największym hitem TV 4. Od początku swojej emisji, program niezmiennie przyciąga przed telewizory setki tysięcy telewidzów. Od lat, twarzą "Galileo" jest znany aktor i prezenter Paweł Orleański. Od pewnego czasu widzowie mogą oglądać go w roli współprowadzącego hit TV 4 w duecie z jego córką Tosią, która dziś ma już 16 lat. Pokazujemy, jak wyglądała młoda prezenterka przed swoją przygodą w telewizji. Poznajecie?

31.05.2022Galileo

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×