Joanna Przetakiewicz dostała własny program w telewizji! Poprowadzi talk show Rinke Rooyensa!

Joanna Przetakiewicz zawojuje świat telewizji w roli prowadzącej? Jak donoszą serwisy plotkarskie, projektantka już wkrótce poprowadzi na antenie jednej ze stacji komercyjnych talk show Rinke Rooyensa. Jak sprawdzi się w roli gospodyni programu telewizyjnego?

Multimedia

Świat telewizji nie jest obcy Joannie Przetakiewicz. Dyrektor kreatywna domu mody La Mania oraz liderka projektu Era Nowych Kobiet ma na swoim koncie udział w kilku programach telewizyjnych. Szerszej publiczności dała się poznać przede wszystkim jako jurorka "Project Runway". Z zupełnie innej strony pokazała się za to w "Azja Express". W reality show stacji TVN projektantka udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans i nie boi się wyzwań.

Joanna Przetakiewicz na starych zdjęciach! Jak wyglądała zanim stała się sławna?Zobacz więcej

Teraz, kiedy związała się ze znanym producentem telewizyjnym Rinke Rooyensem świat telewizji jest już u jej stóp. Jak donosi Fakt Joanna Przetakiewicz poprowadzi na antenie jednej ze stacji komercyjnych własny program. Za produkcję talk show będzie odpowiadał nie kto inny jak Rinke Rooyens.

Asia jest podekscytowana i bardzo wdzięczna Rinke. Ona ma w sobie wiele luzu, więc będzie prowadziła rozmowy z ciekawymi osobami bez tabu i niepotrzebnego zadęcia. Na zdjęciach próbnych wypadła świetnie – czytamy w Fakcie.

Szczegóły talk-show Joanny Przetakiewicz nie są na razie znane. Spekuluje się, że nowy program z Joanną Przetakiewicz w roli prowadzącej przygotowywany jest dla stacji TVN i może trafić na antenę już jesienią 2019 roku.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×