Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już po ślubie. Tak wyglądało ich głośno zapowiadane greckie wesele!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są już po ślubie. Projektantka pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z wesela, które zostało zorganizowane w Grecji. Jaką kreację miała na sobie Joanna Przetakiwiecz? Kto bawił się na jej wielkim greckim weselu? Zobacz zdjęcia z uroczystości.

Multimedia

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub w Grecji

Popularna projektantka i producent telewizyjny są już po ślubie. Para kilka dni temu wzięła w Polsce ślub cywilny. Huczna uroczystość zaślubin — tak, jak nowożeńcy wcześniej zapowiadali — została natomiast zorganizowana w Grecji. Na profilu Joanny Przetakiewicz w mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze zdjęcia z jej greckiego wesela.

Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. - zaczęła swój wpis Joanna Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub! Gdzie odbędzie się uroczystość?Zobacz więcej

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już po ślubie. Zobacz zdjęcia z wesela

Na weselu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa w Grecji bawiło się sporo znanych osób, którym państwo młodzi zafundowali przelot oraz testy na obecność koronawirusa. Obecni byli m.in. była żona Rooyensa — Kayah oraz Jerzy Starak z Anną Woźniak-Starak.

Zobaczcie, jak Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wyglądali w tym wyjątkowym dniu. Parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Kolejna opera mydlana

    04.10.2020 23:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×