Joanna Przetakiewicz na starych zdjęciach! Jak wyglądała zanim stała się sławna?

Joanna Przetakiewicz pokazała swoje stare zdjęcie, które z miejsca stało się hitem sieci. Jak dyrektor kreatywna domu mody La Mania i jedna z najpopularniejszych Polek wyglądała zanim stała się sławna? Mamy więcej unikatowych zdjęć z Joanną Przetakiewicz w roli głównej!

Multimedia

Joanna Przetakiewicz, dyrektor kreatywna domu mody La Mania oraz liderka projektu Era Nowych Kobiet ma do siebie ogromny dystans. Udowodniła to publikując w sieci swoje stare zdjęcia, które z miejsca stało się hitem. Niewiele gwiazd stać na taką odwagę, ale projektantka nie ma z tym problemu, bo od dawna manifestuje siłę i atrakcyjność dojrzałych kobiet, a na swoim koncie ma m.in. sesję w "Playboyu".

Joanna Przetakiewicz o swojej sesji w "Playboyu" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przetakiewicz opublikowała w mediach społecznościowych fotkę sprzed 13 lat, kiedy nie była jeszcze sławna. Od tego czasu przeszła ogromną przemianę. Znajomi i fani gwiazdy zgodnie utrzymują, że różnica w wyglądzie Joanny jest gigantyczna, ale osobowość i charakter pozostał bez zmian. - Jest pani nadal świetną dziewczyną - napisała jedna z internautek.

Pamiętam ten wieczór. Wyglądałaś obłędnie. Inne były czasy, inna moda

Trochę Mandaryna, trochę Jola Rutowicz

Wszystkie kochamy swoje modne zdjęcia z przeszłości :) a najczęściej wyglada się na nich starzej niż obecnie

W galerii możecie zobaczyć więcej starych zdjęć Joanny Przetakiewicz! Sprawdźcie, jak dyrektor kreatywna domu mody La Mania prezentowała się zanim stała się sławna!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×