Joanna Przetakiewicz zdradza kulisy "Project Runway"

O programie mówiono często, ale oprócz obsady niewiele o nim wiedziano. Joanna Przetakiewicz uchyla rąbka tajemnicy.

Multimedia

Show jest już realizowany, a na antenie pojawi się wiosną. Powstaje na bazie formatu amerykańskiego. Joanna Przetakiewicz, która zasiada w jury "Project Runway", ujawniła afterparty.pl kilka szczegółów programu.

CZYTAJ TAKŻE: RUSZYŁY ZDJĘCIA DO PROGRAMU "PROJECT RUNWAY" [ZDJĘCIA] ZNAMY SKŁAD JURY "PROJECT RUNWAY" [ZDJĘCIA] - Jest to naprawdę bardzo profesjonalny i poważny program. To jest, oczywiście, program rozrywkowy, ale daje on wielką szansę projektantom. Dzisiaj mogę powiedzieć, że poziom jest bardzo wysoki. Dużo wyższy niż się spodziewaliśmy. Ten program stawia bardzo wysoko poprzeczkę projektantom, którzy biorą w nim udział... Nagrody są wysokie, poważne. My jurorzy traktujemy ich również bardzo poważnie, z wielką nadzieją na przyszłość. Jestem przekonana, że kilkoro z nich ułoży sobie karierę, będzie miało szansę na pracę w najlepszych atelier i domach mody, może na świecie, a na pewno w Polsce... Na razie nie mogę powiedzieć nic więcej na ten temat - przyznała Przetakiewicz. CZYTAJ TAKŻE: ANJA RUBIK I JOANNA PRZETAKIEWICZ W "PROJECT RUNWAY"! PRODUCENTKA ZDRADZA SZCZEGÓŁY PROGRAMU "PROJECT RUNWAY" [WIDEO]

Jurorka dostrzega też walory rozrywkowe programu, dzięki którym będzie mógł on liczyć na zainteresowanie szerokiej widowni.

- Jest to program, który przybliży świat mody ludziom, którzy są laikami w tym temacie. Wszystkim się wydaje, że to jest taki łatwy kolorowy temat, takie przebieranki na czerwonym dywanie. Tymczasem jest to bardzo twardy sport, ciężka praca, zadedykowanie siebie w stu procentach. Liczymy na to, że będzie to ciekawe i inspirujące - zapewnia Joanna Przetakiewicz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×