Joanna Racewicz kiedyś i dziś. Za to, jak się zmieniła spadła na nią lawina krytyki. W kilku zdaniach zgasiła hejterów! "Mam w sobie więcej plastiku, niż martwy wieloryb"

Joanna Racewicz to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Od jakiegoś czasu Joanna Racewicz coraz częściej pojawia się na przeróżnych imprezach, gdzie da się zauważyć, że przeszła ogromną metamorfozę! Twarz 48-letniej dziennikarki nie wygląda jak kilkanaście miesięcy temu. To z kolei sprowokowało nieprzyjemne komentarze, z którymi spotyka się w sieci. Postanowiła w mocnych słowach się do nich odnieść.

Multimedia

Joanna Racewicz przeszła ogromną metamorfozę. Zobaczcie, jak zmieniła się 48-letnia dziennikarka!

Joanna Racewicz to już marka, jeżeli chodzi o dziennikarstwo. Przez całe lata pracy w telewizji wyrobiła sobie nazwisko, a jej twarz zna zapewne większość Polaków. Nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem przez długie lata Joanna Racewicz była twarzą "Panoramy".

W 2006 roku Joanna Racewicz odeszła z TVP i związała się z telewizją TVN, gdzie w latach 2007–2010 prowadziła w programie "Dzień Dobry TVN" cykl "Dom otwarty".

Magdalena Waligórska pochwaliła się młodszym mężem! Też jest aktorem i grał w innym hicie TVP!Zobacz więcej

Można ją było także oglądać na TVN Style. Od stycznia 2011 do marca 2016 wróciła do TVP, gdzie znowu można było podziwiać ją w "Panoramie". Od listopada 2019 roku Joanna Racewicz związana jest z telewizjami Polsat i Polsat News.

Od jakiegoś czasu Joanna Racewicz pojawia się na licznych imprezach, jednak obserwatorzy zauważyli, że 48-letnia dziennikarka wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilkanaście miesięcy temu! To stało się źródłem dla wielu przykrych i złośliwych komentarzy ze strony internautów. Joanna Racewicz nie zostawiła tego bez odpowiedzi i w mocnych słowach zwróciła się do swoich hejterów.

Google Alerts donosi, że znów pewien portal ogłasza śledztwo: „jak przez lata zmieniła się Joanna Racewicz” I dochodzi do wniosku: „Nie wiemy, czy to efekt osiągnięty przez dietę, czy zabiegi medycyny estetycznej (botoks bądź lipoliza). Faktem jednak jest, że twarz prezenterki wygląda znacznie smuklej niż dawniej” - czytamy w opisie.

W ironiczny sposób postanowiła rozprawić się z komentarzami i insynuacjami, które regularnie do niej docierają. - Mam sztuczny nos, oczy, zęby, policzki. Do tego paznokcie, biust, tyłek i kolana. A, przepraszam. Kolana są podrobione ale to z powodu nart, a nie peselu - wymieniła. - Starzeję się bez klasy i godności. Wieczorem odkręcam sobie ręce, wyjmuję policzki i odpinam kępy włosów i zaraz potem wrotki. Mam w sobie więcej plastiku, niż martwy wieloryb u wybrzeży Dominikany. Mną też się można zadławić - dodała.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Indra (gość)

  Uważam, że to jest zwykłe hamstwo ze strony hejterów i tego typu działalność powinna być ścigania sądownie z urzędu. Co ich obchodzi kto ma jakie cycki i z czego to jejdecyzja Pani Racewicz a nie tych osób. Mogę się z tym nie zgadzać ale ale nie będę tej kobiety obrażał.

  (poprawka do poprzedniego mojego komentarza)

  24.09.2022 10:20
 • Indra (gość)

  Uważam, że to jest zwykłe hamstwo ze strony hejterów i tego typu działalność powinna być ścigania sądownie z urzędu. Co ich obchodzi kto ma jakie cyki i z czego to jej decyzja Pani Racewicz a nie tych osób. Mogę się z tym nie zgadzać ale ale nie będę tej kobiety obrażał.

  24.09.2022 10:18
 • Tomi (gość)

  Piękna,tylko pogratulować Pani Joasiu

  05.06.2022 20:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×