john porter

Przeczytaj także:

"Galerianki". Dagmara Krasowska kiedyś i dziś. Tak dziś wygląda Milena z filmu "Galerianki"

Film "Galerianki" Katarzyny Rosłaniec stał się impulsem do wielu społecznych dyskusji oraz trampoliną dla karier Dominiki Gwit-Dunaszewskiej oraz Anny Karczmarczyk. Nie wolno również zapominać o postaci Mileny wykreowanej przez Dagmarę Krasowską. Jak potoczyły się losy intrygującej aktorki? Zobacz zdjęcia, jak zmieniała się na przestrzeni lat Dagmara Krasowska, czyli Milena z filmu "Galerianki".

03.03.2022Galerianki

"Szatan kazał tańczyć". Seks, masturbacja i filtry z Instagrama [RECENZJA]

Nowy film Katarzyny Rosłaniec padł ofiarą własnego pomysłu. Na samym początku seansu „Szatan kazał tańczyć” pojawia się informacja, iż produkcja składa się z bodaj 54, trwających po dwie minuty, scen, które można ułożyć sobie w dowolny sposób, a sens zostanie zachowany. Tyle tylko, że w takim wypadku na dobrą sprawę wystarczy obejrzeć wyłącznie jeden z zamieszczonych na Youtube fragmentów i otrzymamy dokładnie to samo, co w przypadku całości, czyli nic.

03.05.2017Recenzje

"Szatan kazał tańczyć". Nowy film autorki "Galerianek" na amerykańskim festiwalu SXSW! [ZDJĘCIA]

„Szatan kazał tańczyć”, czyli najnowsze dzieło Katarzyny Rosłaniec – autorki hitów „Galerianki” i „Bejbi blues”, zostanie pokazane w ramach 24. edycji prestiżowego amerykańskiego festiwalu South by Southwest w Austin, w Teksasie znanego szerzej jako SXSW. Impreza zaczyna się 10 marca. „Szatan kazał tańczyć” ma też nową oficjalną datę premiery w Polsce – jest to 5 maja.

01.02.2017Szatan kazał tańczyć

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×