Johnny Depp powiedział dzieciom, że przestał kochać ich matkę

Aktor powiedział dzieciom wprost o powodach rozstania z Vanessą Paradis.

Multimedia

Johnny Depp po rozstaniu z Vanessą Paradis zaczął spotykać się z Amber Heard, dużo młodszą od siebie modelką. W wywiadzie dla "The Rolling Stone" opowiedział, jak się teraz czuje i jak wyjaśnił dzieciom przyczyny zakończenia związku z ich matką.

CZYTAJ TAKŻE: JOHNNY DEPP O PRZYCZYNACH ROZPADU ZWIĄZKU Z VANESSĄ PARADIS JOHNNY DEPP KUPIŁ DOM VANESSIE PARADIS - Myślę, że po pięćdziesiatce jedyne, co możesz zrobić, to cieszyć się zupełnym brakiem odpowiedzialności. Kiedy stajemy się starsi, możemy usiąść w krześle, nosić dowolne ubrania i robić wszystko, na co tylko mamy ochotę. Gdy osiągamy pewien wiek i rodzina rozchodzi się po świecie, to możemy wreszcie postawić na siebie - wyjaśnił ojciec 11-latka i 14-latki.

- Kiedy ma się dzieci, nie ma miejsca na kłamstwa, nie ma miejsca na nic poza prawdą. Wszystko inne to zły przykład. Byliśmy bardzo otwarci w rozmowach z nimi i powiedziałem, że już nie kocham ich matki. Łączy nas przyjacielska miłość. Nowe uczucie może przyjść zawsze i nie ma znaczenia, ile lat ma ta osoba - dodał Depp. CZYTAJ TAKŻE: JOHNNY DEPP WALCZY Z VANESSĄ PARADIS O CÓRKĘ JOHNNY DEPP I FRYZJERSKI DANCE MACABRE

Komentarze

Skomentuj
  • Brawo (gość)

    Bardzo dobrze depp, mam nadzieję,że już wkrótce Amber powie ci dokładnie to samo

    15.09.2015 10:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×