Johnny Depp walczy z Vanessą Paradis o córkę

Aktor nie chce, by jego dzieci nabrały gwiazdorskich nawyków.

CZYTAJ TAKŻE: JOHNNY DEPP I VANESSA PARADIS - MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA NOWA DZIEWCZYNA JOHNY'EGO DEPPA?

Johnny Depp zawsze starał się trzymać swoja rodzinę daleko od hollywoodzkiego zgiełku. Udawało się to, bo większośc czasu on, Vanessa Paradis oraz ich dzieci spędzały na południu Francji. Vanessie nie bardzo to odpowiadało i teraz, po rozstaniu z Deppem, chce przenieść się z dziećmi do Los Angeles!

O ile gwiazdorowi nie zależy na tym, co zrobi Paradis, to bardzo boi się o swoją córkę Lily-Rose, która ze spokojnej 13-latki może wkrótce zamienić się w osobę pokroju córki Whitney Houston, Bobbi Kristiny czy Lindsay Lohan...

CZYTAJ TAKŻE: JOHNNY DEPP I VANESSA PARADIS MAJĄ NOWYCH PARTNERÓW? VANESSA PARADIS I JOHNNY DEPP JEDNAK SIĘ ROZSTAJĄ

Źródło "National Enquirer" zwraca uwagę, że Depp pragnie by Lily-Rose i jej 10-letni brat Jack aż do czasu pełnoletniości skupiali się przede wszystkim na szkole. Tymczasem Vanessa Paradis już teraz pozwala córce na sporo modowych szaleństw... Co będzie, kiedy matka i dzieci zjawią się w kuszącym błyskotkami Hollywood?

Sprawa może być skomplikowana, bo spokój, który para demonstrowała po rozstaniu, ustępuje coraz większym tarciom. Według prasy, ponoć Vanessa zamierza bezwzględnie wyegzekwować wszystkie swoje prawa majątkowe jako była konkubina Deppa. A jest z czego brać, bo majątek aktora wyceniany jest na 350 milionów dolarów.

Komentarze

Skomentuj
  • megan (gość)

    mnie się wydaje że z tym rozstaniem to poszło o dzieci, niemożliwe żeby Deppowi się podobało jak Vanessa wychowuje córkę, to znaczy wcale nie wychowuje tylko deprawuje

    17.08.2012 21:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×