johnny

47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Dokument o Ani Przybylskiej i historia księdza Kaczkowskiego. Jakie filmy oglądać w Gdyni?

Czas rozpocząć wielkie święto fanów polskiego kina! 12 września 2022 roku startuje 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, który potrwa do soboty, 17 września. Na miłośników polskich produkcji czeka wiele tytułów, które będą szeroko dyskutowane w najbliższych miesiącach. Sprawdźcie, co warto obejrzeć na festiwalu w Gdyni.

12.09.202247. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

"Johnny". Historia o przyjaźni, która zmienia życie. Mamy teaser i plakat polskiego filmu w gwiazdorskiej obsadzie!

"Johnny" to film o przyjaźni, która może zmienić życie. - Napisałem tę historię, aby nawet najbardziej zdołowany człowiek uwierzył, że nowe, dobre życie może się rozpocząć w trudnych do wyobrażenia, ekstremalnych okolicznościach - mówi twórca filmu. Obraz swoją kinową premierę będzie miał 23 września. W rolach głównych Dawid Ogrodnik i Piotr Trojan. Zobacz teaser i plakat filmu!

09.06.2022Johnny

"Johnny". Mamy pierwsze zdjęcia z planu filmu o księdzu Janie Kaczkowskim! Dawid Ogrodnik i Piotr Trojan w głównych rolach

Zakończyły się zdjęcia do filmu „Johnny” w reżyserii Daniela Jaroszka. Produkcja przybliży historię księdza Jana Kaczkowskiego, łamiącego stereotypy założyciela hospicjum domowego w Pucku, niezwykle popularnego duchownego, vlogera, autora książek. W głównych rolach występują Dawid Ogrodnik oraz Piotr Trojan. Na ekranie zobaczymy również m.in. Marię Pakulnis oraz Joachima Lamżę.

28.09.2021Johnny

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×