Jolanta Pieńkowska zostanie zwolniona z TVN?!

Czy Jolanta Pieńkowska, prezenterka "Dzień Dobry TVN" straci pracę?

Multimedia

Od czasu pojawienia się Jolanty Pieńkowskiej w "Dzień Dobry TVN" na prezenterkę i stację spływała fala "hejtu". Widzowie wielokrotnie apelowali o zmianę prowadzącej program śniadaniowy. Okazuje się, że pomimo licznych nieprzychylnych komentarzy pod adresem dziennikarki może być ona spokojna o swój etat. CZYTAJ TAKŻE: JOLANTA PIEŃKOWSKA: ROBIĘ CUDA W SEKSIE! [WIDEO] JOLANTA PIEŃKOWSKA TAŃCZY DO HITU DONATANA "MY SŁOWIANIE" [WIDEO] - Jola jest dziennikarką o wieloletnim stażu. Ma bardzo dobre wyniki oglądalności. Hejting jest dzisiaj zjawiskiem codziennym, trzeba się nauczyć z tym żyć. Nie wyrzuca się dziennikarki, bo klaszczący pod budynkiem tłum się tego domaga. Czas igrzysk jeszcze nie nadszedł. Ja oglądam wyniki codziennie, a nie czytam to, co pojawia się w Internecie. I z wyników jestem bardzo zadowolony - zdradził w rozmowie z "Super Expressem" Edward Miszczak, dyrektor TVN.

CZYTAJ TAKŻE: JOLANTA PIEŃKOWSKA TAŃCZY AKROBATYCZNY ROCK AND ROLL [WIDEO] JOLANTA PIEŃKOWSKA O EWIE FARNIE: JA CIĘ UWIELBIAM!

Komentarze

Skomentuj
 • anka (gość)

  nie dziwię się,że pani Pieńkowska ma taką wysoką oglądalność. jest świetną prezenterką i rewelacyjnie się prezentuje na wizji :)

  02.03.2014 22:49
 • wreszcie

  Ja też przełączam, ale widocznie Miszczakowi płaci jej małżonek za to, że głuchnie i ślepnie i ją trzyma. Dostaję wymiotów na jej widok od czasu kiedy obejrzałam kilka odcinków Miasta Kobiet, gdzie przerywała zaproszonym i usiłowała nieudolnie się lansować zapominając po co jest w programie.

  10.02.2014 22:45
 • ... (gość)

  bardzo dobre wyniki oglądalnosci? hahah Miszczak jest nie tylko slepy ale i głuchy na głosy telewidzów którzy tej zadufanej w sobie abby nie znosza. Nie oglądam z nią TVN, przełączam się na 2.

  10.02.2014 16:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×