Jon Snow powróci w szóstym sezonie "Gry o tron"?

Od ostatniego odcinka 5. sezonu "Gry o tron" nie słabną komentarze dotyczące postaci granej przez Kita Haringtona. Czy Jon Snow umarł i już nigdy nie pojawi się na ekranach telewizorów?

Multimedia

Dramatyczne zakończenie 5. sezonu "Gry o tron" od miesięcy nie daje spokoju fanom serialu. Producenci zapewniają, że Jon Snow, w którego wciela się Kit Harington, nie żyje. W wywiadzie dla magazynu "Watchers" aktor odpowiedział jednak na pytanie "Czy Jon Snow pojawi się jeszcze na ekranach telewizorów?".

"Gra o tron" wymusza ode mnie rezygnację z innych filmowych propozycji. Ten serial przynosi mi profity, ale także sprawia, że jestem już trochę zmęczony. Staram się jednak o tym nie myśleć. Najważniejsze jest dla mnie to, że teraz wiem dokładnie jak długo potrwa mój aktorski kontrakt z HBO…

CZYTAJ TAKŻE:

"GRA O TRON". PREZYDENT OBAMA DO DAVIDA NUTTERA: "NIE ZABIŁEŚ JONA SNOW, PRAWDA"?
KATNISS EVERDEEN VS PREZYDENT SNOW... JON SNOW [WIDEO]

Dziennikarz, z którym rozmawiał Harington, nie mógł w tym momencie nie zapytać, czy to oznacza, że postać Jona Snow pojawi się w kolejnej serii "Gry o tron".

Nie jestem pewien czy powinienem o tym mówić… Jedyne co mogę zdradzić to fakt, że "Gra o tron" będzie obecna w moim życiu jeszcze przez dłuższą chwilę. Prawdopodobnie będę miał 30 lat, gdy się skończy...

Kit Harington urodził się 26 grudnia 1986 roku. Jeśli jego "podejrzenia" się sprawdzą, Jon Snow będzie w "Grze o tron" jeszcze co najmniej przez kilka sezonów!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×