józef pawłowski

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" [RECENZJA]. Patryk Vega w końcu ma konkurencję! Pierwszy mocny polski gangsterski film od dawna?

Patryk Vega już nie może spać spokojnie. Autor "Pitbulla" w ostatnim czasie był monopolistą w gatunku gangsterskiego kina w Polsce, zagarniając kolejne miliony widzów, ale to już wkrótce może się zmienić. To było nieuniknione i ktoś inny postanowił uczknąć z tego tortu swój kawałek; Maciej Kawulski, filmowy samouk, ma wszelkie predyspozycje, aby robić kino popularne na wysokim poziomie. Oceniamy film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

03.01.2020Recenzja

„Na bank się uda”. Józef Pawłowski z żoną Klaudią Szafrańską, Paulina Gałązka, Blanka Lipińska i inni na premierze nowej komedii kryminalnej!

6 sierpnia odbyła się premiera filmu „Na bank się uda”, w której udział wzięła plejada gwiazd z filmu. Wyjątkowym wydarzeniem były urodziny aktora Mariana Dziędziela, któremu cała sala odśpiewała głośne sto lat. Aktor był bardzo wzruszony i długo dziękował za urodzinową niespodziankę. Film w kinach od 15 sierpnia, a już dziś prezentujemy zdjęcia z wydarzenia.

07.08.2019Na bank się uda

"Na bank się uda". Maciej Stuhr i Józef Pawłowski w nowej polskiej komedii kryminalnej! Kiedy premiera? [DUŻO ZDJĘĆ]

Marian Dziędziel, Adam Ferency, Lech Dyblik i Maciej Stuhr – ta czwórka świetnych aktorów spotkała się na planie nowej komedii kryminalnej „Na bank się uda”. W Krakowie trwają zdjęcia do produkcji w reżyserii Szymona Jakubowskiego. Scenariusz, który został świetnie oceniony przez znanego script doctora z Hollywood Michaela Raya Browna, bawi i trzyma w napięciu do samego końca. Zobaczcie zdjęcia z planu!

24.09.2018Na bank się uda

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×