Józefowicz jest zazdrosny o Szweda

Janusz Józefowicz (51 l.) szaleje z zazdrości. Czyli, jak zwykle?

Multimedia

Niekoniecznie. Tym razem nie chodzi bowiem o sukcesy zawodowe jego małżonki Nataszy Urbańskiej (33 l.), lecz o przystojnego Szweda, reżysera Bo Martina

Ostatnio mówiło się, że Józefowicz był zazdrosny o to, że Natasza bez jego pomocy za oceanem nagrywała płytę. Denerwowało go, że tam nie ma nad nią kontroli, a jego żona całkiem nieźle się bawiła bez niego. Teraz jednak znajomi pary donoszą, że pojawiły się inne powody do zazdrości. Dużo poważniejsze.

Chodzi o przystojnego Szweda, który ostatnio spędza z Nataszą Urbańską bardzo dużo czasu. Bo Martin, jest znanym i cenionym reżyserem teledysków, który w Polsce współpracował już z Dodą (26 l.), Anią Dąbrowską (29 l.) czy zespołem Wilki. I ma kontakty zawodowe na całym świecie, dlatego towarzyszył Urbańskiej w jej amerykańskiej eskapadzie.

Jak dowiedział się Fakt, Natasza i reżyser bardzo się zaprzyjaźnili i w Filadelfii spędzali ze sobą bardzo dużo czasu. Nie łączy ich jednak nic innego niż przyjaźń. Józefowiczowi jednak nie da się tego przetłumaczyć. - Oni po prostu dobrze się znają, spędzają ze sobą dużo czasu. Niestety Janusz tego nie rozumie i jest panicznie zazdrosny o Bo Martina. Szczególnie teraz kiedy rozeszła się zakulisowa plotka, że Natasza ma z nim romans - mówi znajoma szwedzkiego reżysera. Ciekawe tylko kiedy Józefowicz zrozumie, że nic mu nie grozi...

Zobacz również: Wolszczak znów w "Pierwszej miłości"

Czytaj także: Urbańska zrobi międzynarodową karierę? Urbańska pod kontrolą - nie może imprezować! Urbańska i Józefowicz chcą mieć drugie dziecko!?

Komentarze

Skomentuj
  • babcia (gość)

    jak mu nie grozi?przecież to stary,brzydki facet -ona-piękna,zdolna i młoda i tak go zostawi,bo dokąd można znosić chimery starego grzyba????

    08.05.2010 07:40
  • jojo (gość)

    PALANT

    07.05.2010 18:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×