Józefowicz kontra Egurrola w "Tańcu..."

"Taniec z gwiazdami" stał się kolejnym miejsce sporu Janusza Józefowicza i Agustina Egurroli.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: EGURROLA ODEJDZIE Z TZG PRZEZ JÓZEFOWICZA? URBAŃSKA I JÓZEFOWICZ ZAROBIĄ 275 TYS. NA TAŃCU Z GWIAZDAMI

Panowie nie przepadają za sobą od lat, a teraz mają razem pracować. Na domiar złego, jest jeszcze Natasza Urbańska... Poszło o to, że choreografią "Tańca z gwiazdami" zajmuje się Egurrola, kiedy jednak w programie zaczęli pracować Józefowicz i Urbańska, jej mąż zaproponował, że to on zajmie się układem Nataszy, która ma wystąpić w pierwszym odcinku show - zapewnia "Fakt".

CZYTAJ TAKŻE: JÓZEFOWICZ O URBAŃSKIEJ: TRENUJĘ JĄ OD 12 LAT JÓZEFOWICZ UKARAŁ URBAŃSKĄ?

Józefowicz oczekiwał także, że Urbańskiej będzie towarzyszył zespół teatru Buffo, a nie ekipa Egurroli. Producenci show podziękowali jednak za tę propozycję, choć przyjęli udział grupy Józefowicza w którymś programie...

Pozostaje tylko czekać na pierwsze odcinki 13. edycji "Tańca..." Może być ciekawie.

Komentarze

Skomentuj
 • rysta (gość)

  Urbańska i Józefowicz!!!! masakra!! On Bóg ona wielka "Gwiazda" to po prostu kanał!!!!!!!!!!!!!!!!! na pewno tego nie obejrzę i znajomym, polece to samo!!!!!!

  09.08.2011 22:56
 • easy rider (gość)

  Jakiś czas temu miałam zamiar przestać płacić abonament, bo w TVP w każda przerwę miedzy programami występowała tylko Natasza U. Tyle jej w TV jakby była nie wiadomo jaką gwiazdą... koszmar

  08.08.2011 00:04
 • znaFca (gość)

  Józefowicz jest apodyktycznym snobem,dlatego Agnieszka Urbańska nie może stanąć o własnych siłach i zrobić karierę.Piękna i zdolna,ubezwłasnowolniona przez niego tkwi w miejscu,bo ludzie z show biznesu robią jemu na złość.

  07.08.2011 20:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×