jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia tvp

Tak wyglądał Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP. Plejada gwiazd na czerwonym dywanie. Cichopek, Kurzajewski, Manowska, Pajączkowska, Tomaszewska, Krzan i inni

Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie zgromadził w jednym miejscu całą plejadę gwiazd związanych z Telewizją Polską. Była tam m.in. Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Marta Manowska, Karolina Pajączkowska, Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel, a na scenie - Halina Frąckowiak czy Krystian Ochman. To nie wszyscy. Zobaczcie, jak wyglądały gwiazdy podczas jubileuszowego wieczoru TVP!

17.11.2022Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP

Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP. Cleo skrytykowana po wykonaniu piosenki Kory na gali Telewizji Polskiej. Gwiazda odpowiedziała!

Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP zgromadził nie tylko niemal wszystkie pierwszoligowe gwiazdy Telewizji Polskiej, ale także masę artystów. Wśród zaproszonych muzyków była również Cleo, która zgromadzonej widowni zaprezentowała utwór z repertuaru Maanamu „To tylko tango”. Dzięki wsparciu technologii, występ urozmaiciły przebitki z nagrań z występów zmarłej wokalistki. Jeden z internautów skrytykował całą ideę, a Cleo nie pozostawiła tego bez komentarza!

16.11.2022Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP

Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP. Katarzyna Cichopek w odważnej kreacji, gustowna Beata Chmielowska-Olech i Izabella Krzan w garniturze. Oni zadawali szyku!

Za nami jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP. Wystawna gala, która odbyła się 13 listopada 2022 roku w warszawskim Teatrze Wielkim Operze Narodowej, przyciągnęła wiele gwiazd. Niektórzy zaszaleli z kreacjami, jak chociażby Izabella Krzan. Oczy wszystkich i tak skierowane były na Katarzynę Cichopek, która pojawiła się w odważnej kreacji. Zobaczcie, kto zadał szyku!

14.11.2022Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×