Jula w "Bitwie na głosy"!

6 sierpnia w Łomży casting do drużyny młodej artystki!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: CASTING DO ZESPOŁU ROBERTA GAWLIŃSKIEGO W "BITWIE NA GŁOSY" 31 LIPCA CASTING DO DRUŻYNY PISAKA!

Niedawno pokochała ją cała Polska. Teraz wokalistka weźmie udział w trzeciej edycji "Bitwy na głosy". Jula zdobyła internetową sławę dzięki swoim amatorskim nagraniom. W ciągu kilku 
lat utwory jej autorstwa osiągnęły 30 milionów wyświetleń w internecie. Artystka zaprasza wszystkich chętnych, którzy marzą by śpiewać i chcą pokazać swój talent całej Polsce, do swojego zespołu w programie. Przesłuchania odbędą się już 6 sierpnia, w Miejskim Domu Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży, przy ul. Wojska Polskiego 3. Start godzina 10.00!

Co zadecydowało, że młoda wokalistka zdecydowała się wziąć udział w show?

"Bardzo długo zastanawiałam się czy powinnam zgodzić się na udział w programie, gdyż jestem debiutantką i bałam się, że nie znajdę tylu sił, żeby poprowadzić szesnastoosobowy zespół. Jednak pomyślałam o innych osobach, które tak jak ja kochają muzykę. Chciałabym im pomóc pokazać się szerszej publiczności, spełnić ich największe marzenia. Pragnę dać im szansę przeżycia wspaniałej przygody, poznania nowych ludzi i zdobycia doświadczenia" - wyznaje Jula.

CZYTAJ TAKŻE: BEATA KOZIDRAK W "BITWIE NA GŁOSY" TOMSON I BARON STWORZYLI WŁASNY ZESPÓŁ!

Chętni muszą przygotować kilka różnorodnych piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto przygotować utwór, który pokaże skalę możliwości uczestnika. Mile widziane niespodzianki muzyczne przygotowane specjalnie dla artysty, np. oryginalne wersje jego hitów. Wybrani w drodze wstępnych przesłuchań wokaliści zostaną zaproszeni do II etapu, który odbędzie się następnego dnia.

"Bitwa na głosy" pojawi się na antenie TVP 2 już we wrześniu. Emisja w soboty o godz. 20.10.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×