Julia Królikowska od najmłodszych lat występuje przed kamerą. Kasia z "Klanu" dorastała na naszych oczach. Tak dziś wygląda

Julia Królikowska dorastała na naszych oczach. Córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego nie poszła jednak w ślady rodziców. Chociaż przed kamerą zaczęła występować jako noworodek, po latach grania w serialu "Klan" porzuciła artystyczny świat i dziś zajmuje się czymś zupełnie innym. Zobaczcie, jak zmieniła się Kasia z "Klanu".

Multimedia

Julia Królikowska zadebiutowała przed kamerą jako noworodek

Julia Królikowska miała zaledwie dwa tygodnie, kiedy zadebiutowała u boku swojej mamy - Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej w serialu "Klan". W telenoweli TVP wcielała się w Kasię, córkę Grażynki i Ryśka (Piotr Cyrwus) Lubiczów. Pociecha nieodżałowanego Pawła Królikowskiego dorastała na oczach milionów widzów i wydawało się, że pójdzie w ślady znanych rodziców.

Julia Królikowska ma dziś 22 lata i raczej stroni od mediów. W ubiegłym roku głośno było jednak o jej ślubie. Najstarsza córka Królikowskich wyszła za mąż we wrześniu 2021 r. Jej wybrankiem jest starszy o 11 lat Jakub Piotr Nowak.

Joanna Opozda trafiła do szpitala! Aktorka źle znosi rodzinny konfliktZobacz więcej

Julia Królikowska nie poszła w ślady rodziców

Julia Królikowska ograniczyła granie w serialu "Klan" do niezbędnego minimum i poświęciła się nauce. Córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i zmarłego w 2020 roku Pawła Królikowskiego jest studentką medycyny Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Wiedzieliście o tym?

Zobacz w galerii, jak zmieniła się Kasia z "Klanu". Dziś jest już dorosła!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lilka (gość)

    Nie mają już o kim pisać!? Pyzata córka aktorki jednego serialu!

    11.02.2022 17:38
  • Porażka! (gość)

    Ta sepleniąca dziewczyna nie nadaje się w ogóle! Od początku matka wkręciła w serial. Szkoda że nie biorą do seriali prawdziwych aktorów po szkole tylko po znajomości!

    06.02.2022 16:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×