Julia Pietrucha nie obchodzi świąt

Julia Pietrucha przyznała, że nie obchodzi świąt, a bożonarodzeniowe tradycje nie robią na niej wrażenia.

CZYTAJ TAKŻE: JULIA PIETRUCHA NIE WIERZY W BOGA JULIA PIETRUCHA POTWIERDZA: JESTEM MĘŻATKĄ!

Niedawno Julia Pietrucha wyznała, że jest ateistką i nie wierzy w Boga, lecz w energię. Dlatego ślub z Ianem Dowem wzięła w obrządku buddyjskim, który odpowiadał jej dużo bardziej niż katolicki. Teraz Pietrucha przyznała, że nie obchodzi świąt Bożego Narodzenia.

- Nie mam żadnych skojarzeń związanych z Bożym Narodzeniem. Sianko pod obrusem, kompot z suszu, czy pachnący karp na stole nie robią na mnie wrażenia. Pochodzę z rodziny, w której nie obchodziło się świąt - powiedziała w wywiadzie dla Interii.

CZYTAJ TAKŻE: NARZECZONY JULII PIETRUCHY SAM ZROBIŁ JEJ PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY JULIA PIETRUCHA: WYPRAWA DO INDII POMOGŁA MI W ZWALCZENIU WŁASNEJ SŁABOŚCI

Komentarze

Skomentuj
  • grejs (gość)

    phffff to jej sprawa co robi i obchodzi i nie jest z tego powodu na pewno szmata komustistyczna...To raczej ty jestes zacofanym katolikiem i chyba pomyliles epoke bardziej w sredniowieczu z takimi przekonaniami .( Przepraszam za Polskie znaki ale jestem na zagranicznej maszynie i takowych nie posiada a dla jednego posta nie bede zmienial ustawien jezykowych.)

    24.12.2013 13:09
  • DziadziaMadzi (gość)

    Czyli szmata komunistyczna wzięta do TV po znajomościach rodzinnych.

    23.12.2013 22:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×