julia rosnowska

"Drogi wolności" odcinek 7. Doster coraz wyraźniej daje znać Maryni, że żywi do niej ciepłe uczucia ! [STRESZCZENIA ODCINKA+ZDJĘCIA]

1921 rok. W Niedzielę Wielkanocną ma się odbyć ślub Maryni z Szymonem Haseferem. W redakcji Doster wykorzystuje chwile, kiedy pracują razem, do prawienia słodkich słówek. Alina angażuje się w plebiscyt plebiscyt w sprawie przynależności Górnego Śląska. Lala klepie biedę i mimo starań sióstr i Janiny nie chce wrócić na Sławkowską. Mogłaby to zrobić tylko dla jednej osoby... Sprawdź, co się wydarzy w siódmym odcinku "Dróg wolności"!

07.10.2018Drogi wolności

"Drogi wolności" [RECENZJA]. Nowy serial historyczny TVP - lepszy niż "Korona królów" lub "Wojenne dziewczyny"?

„Drogi wolności” to nowa historyczna propozycja Telewizji Polskiej. Serial zapowiadano od dawna, a Jacek Kurski chwalił się, że budżet jednego odcinka przekracza milion złotych. Mają rozmach – jakby to powiedział Stefan „Siara” Siarzewski. „Drogi wolności” na antenie TVP 1 można oglądać już jesienią. Widać miliony włożone w produkcję?

17.07.2018Recenzje

"Drogi Wolności". Ruszają zdjęcia do nowego serialu TVP. "To epicka opowieść kostiumowa" [ZDJĘCIA]

Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Drogi Wolności" w reżyserii Macieja Migasa, w którym jedną z głównych ról zagra aktorka Julia Rosnowska. Będzie to pokazana z rozmachem epicka opowieść kostiumowa, w której losy bohaterów będą się splatać z historią. Szczególne miejsce w tej historii zajmą kobiety, a Julia Rosnowska wcieli się w jedną z nich - zagra bohaterkę o imieniu Lala. Producentem serialu jest Telewizja Polska.

24.01.2018Drogi wolności

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×