Julia Wieniawa zaczynała w serialu "Rodzinka.pl", gdy miała 14 lat. Dzisiaj zachwyca swoją urodą! Pamiętacie, jak wyglądała na początku swojej kariery?

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Oprócz grania w filmach i serialach, zajmuje się także muzyką, tańcem i biznesem. Trudno uwierzyć, że ma dopiero... 23 lata! Jak wyglądała, gdy zobaczyliśmy ją na ekranie po raz pierwszy?

Multimedia

Julia Wieniawa kończy 23 lata!

Niektórzy nazywają ją niezwykłym talentem. Inni fenomenem, a jeszcze inni - złotym dzieckiem polskiego show biznesu. Bez względu na różne określenia, każdy przyzna jednak, że Julia Wieniawa to dziś jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskim show biznesie. Poznaliśmy ją w 2013 roku, gdy zagrała w serialu "Rodzinka.pl". Miała wtedy 14 lat.

Julia Wieniawa zachwyciła swoimi tańcami w finale! Fani są zawiedzeni werdyktem! Powinna wygrać?Zobacz więcej

Na początku swojej kariery, urodzona 23 grudnia 1998 roku Julia Wieniawa, pojawiała się głównie w epizodycznych rolach. Zagrała m.in. w "Klanie", "Na Wspólnej", "Druga szansa" czy "Na dobre i na złe". Przełomowy był dla niej rok 2018. Zagrała wtedy w filmach "Kobiety mafii" Patryka Vegi oraz "Kobieta sukcesu" Roberta Wichrowskiego. Pojawiła się również w serialu "W rytmie serca". W kolejny roku wystąpiła w spektaklu Teatru Telewizji "Dołęga-Mostowicz. Kiedy zamykam oczy" Marka Bukowskiego i to wtedy krytycy docenili jej kunszt aktorski.

Wieniawa dostała w końcu główną rolę w serialu - zagrała u boku Katarzyny Zielińskiej i Weroniki Rosati w "Zawsze warto" Polsatu. Zagrała także w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt", który trafił na Netflix oraz "Sala samobójców. Hejter" Jana Komsay. W 11. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" u boku Stefano Terrazzino dotarła do finału. W grudniu 2020 roku swoją premierę miał kolejny głośny film z jej udziałem - "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją".

Zwiastun nowego polskiego filmu Netflix! Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w głównych rolach!Zobacz więcej

Poza aktorstwem, Julia Wieniawa zajmuje się także muzyką. W listopadzie 2015 roku wydała debiutancki singel "Co mi jest". Dwa lata później podpisała kontrakt fonograficzny z wytwórnią Kayax i wydała singel "Oddycham". Kolejna piosenka "Nie muszę" uzyskała status podwójnie platynowej płyty za sprzedaż w ponad 40 tys. egzemplarzy. Wieniawa występuje też w reklamach i sama tworzy nowe marki. Swoim nazwiskiem sygnuje już linię kosmetyków oraz strojów do jogi. Mówi się także o niej w kontekście jej życia prywatnego. Głośny był jej związek z aktorek Antonim Królikowskim oraz muzykiem Aleksandrem Milwiw-Baronem. Obecnie spotyka się z Nikodemem Rozbickim.

Dzięki swojej pracy Wieniawa nie narzeka na brak pieniędzy. Na pierwsze mieszkanie stać ją było, gdy miała 18 lat. Obecnie posiada minimum trzy nieruchomości. Niedawno zamieszkała w nowym loku, na którego wykończeniu i urządzeniu nie oszczędzała. Mówiło się, że jej nowe mieszkanie to wydatek rzędu 2 mln złotych. Jak Julia Wieniawa wyglądała na początku swojej kariery? Zobacz w naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • kit komando (gość)

  Ona słaba jest ale dziobałbym ją jak SZPAK WIŚNIE

  24.12.2021 09:38
 • Kaska (gość)

  Jaka ona piękna???a kunszt aktorski porównała bym do drewna niestety,zero umiejętności

  23.12.2021 22:43
 • :/ (gość)

  Gdyby nie była tak przechodzona to pukałbym.

  24.12.2020 20:25
 • kalmar (gość)

  Jestem ciekaw ile razy w ciągu tych 8-u lat poszła w ślady Marylin Monroe, aby wspiąć się po szczeblach kariery?

  24.12.2020 03:00
 • Krystek (gość)

  I po co konczyc wyższe szkoły

  23.12.2020 21:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×