julia wieniawa

"Jak pokochałam gangstera". Julia Wieniawa przedstawiła fanom Nikitę. "Pierwsze skojarzenie: galerianka"

Julia Wieniawa to jedna z bardziej zapracowanych polskich celebrytek. Aktorka, piosenkarka i business-woman od paru sezonów dosłownie "wyskakuje" z lodówki, angażując się w dziesiątki projektów. Gwiazda pochwaliła się efektami pracy nad najnowszym filmem, "Jak pokochałam gangstera". Niestety, fani w dużej mierze nie docenili charakteryzacji.

05.01.2022Jak pokochałam gangstera

"Jak pokochałam gangstera" [RECENZJA]. Film o słynnym polskim gangsterze już na Netflix! Będzie hit na miarę "Jak zostałem gangsterem"?

"Jak zostałem gangsterem" to film Macieja Kawulskiego, który podbił kina na początku 2020 roku, a następnie stał się streamingowym hitem. Nic więc dziwnego, że kolejnym obrazem z cyklu zainteresowała się platforma Netflix, licząc, że i tym razem będzie przebój. Jak prezentuje się film "Jak pokochałam gangstera"? Sprawdziliśmy!

05.01.2022Recenzja

"Small World". Julia Wieniawa gra nogą, a Natalia Siwiec odsłoniętym ramieniem. Kto jeszcze pojawił się na premierze filmu Patryka Vegi o handlu dziećmi?

Patryk Vega nie zwalnia tempa. 7 września w Warszawie odbyła się premiera jego najnowszego filmu pt. "Small World". Na wydarzeniu pojawiło się mnóstwo gwiazd i celebrytów. Julia Wieniawa, Piotr Adamczyk, Marcela Leszczak, Marieta Żukowska - to tylko niektóre ze znanych nazwisk. Zobaczcie zdjęcia z premiery "Small World".

08.09.2021Small World

Flesz Fashion Night 2021. Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan na jednej imprezie! Pojawiła się też Małgorzata Opczowska z mężem i Olga Buława w nowej fryzurze!

Takiego spędu gwiazd i celebrytów polski showbiznes nie widział od dawna. Za nami Flesz Fashion Night 2021, czyli jedno z największych wydarzeń modowych w Polsce. Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć głośnych nazwisk! W końcu niecodziennie Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiają się na jednym wydarzeniu!

03.09.2021Flesz Fashion Night 2021

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×