julia wieniawa

100-lecie Warner Bros. Discovery. Na uroczystej gali otwarcia pojawiła się plejada gwiazd! Sylwia Gliwa, Julia Wieniawa, Małgorzata Foremniak, Lidia Popiel, Anna Maria Sieklucka, Ada Fijał i inni

W czwartek wieczorem w warszawskim KinoGram odbyła się uroczysta gala otwarcia 100-lecia Warner Bros. Discovery. W trakcie wydarzenia, które trwać będzie przez cały weekend, wyświetlone zostaną kultowe filmy wspomnianej wytwórni. Na gali nie zabrakło największych gwiazd - Julia Wieniawa, Małgorzata Foremniak, Lidia Popiel, Anna Maria Sieklucka, Ada Fijał... Uwagę wszystkich przykuła Sylwia Gliwa, która zdecydowała się na suknię o ryzykownym kroju. Zobacz, jak wyglądały. W galerii publikujemy zdjęcia!

23.03.2023100-lecie Warner Bros. Discovery

„Taniec z gwiazdami”. Stefano Terrazzino i Julia Wieniawa wystąpią w kolejnej edycji programu? Widzów może czekać spora niespodzianka!

Stefano Terrazzino i Julia Wieniawa byli uczestnikami 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Parze udało się dojść aż do finałowego odcinka, a ich występy do dziś są wspominane przez fanów programu. Okazuje się, że zarówno tancerz, jak i aktorka chętnie wystąpiliby jako uczestnicy kolejnej edycji tanecznego show. Stefano Terrazzino i Julia Wieniawa mają już nawet na to pewien pomysł.

12.12.2022Taniec z gwiazdami

Teraz Izabela, a wcześniej? Pamiętacie wszystkie kobiety Antka Królikowskiego? Lista jego miłosnych podbojów jest długa

Jego liczne miłosne podboje kończyły się... różnie. Aktor Antoni Królikowski spotykał się z wieloma pięknymi kobietami. Obecnie głośno o nim za sprawą związku z tajemniczą Izabelą, ale wcześniej był mężem Joanny Opozdy - para nie otrzymała jeszcze rozwodu. W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Antka Królikowskiego i jego partnerek.

27.11.2022Przez Atlantyk

Czarne sukienki z wycięciami. O kreacji Julii Wieniawy mówią wszyscy, ale aktorka nie była pierwsza! Marta Manowska, Natasza Urbańska, Anna Karwan też pozowały w "sukience z dziurami"

Julia Wieniawa znalazła się na ustach wszystkich, kiedy podczas jednego z ostatnich branżowych eventów, pojawiła się na ściance w odważnej kreacji z wycięciami. Stylizacja młodej aktorki - okrzyknięta przez niektórych "sukienką z dziurami" - skradła całe show, ale Wieniawa nie była pierwsza. Zobaczcie, jak inne znane osobistości prezentowały się w kreacjach z modnymi nacięciami.

09.09.2022Ranking

"M jak miłość". Monika Mielnicka ma dość porównań do Julii Wieniawy. Nie wytrzymała i wyznała, co o niej myśli: "Powinna zająć się śpiewaniem"

Monika Mielnicka jest jedną z młodych gwiazd serialu "M jak miłość". Internauci coraz częściej porównują ją do Julii Wieniawy, ale czy słusznie? Mielnicka pokusiła się o zaskakujący komentarz! Żona serialowego Mateusza zasugerowała, że jej Wieniawa lepiej odnajduje się w roli piosenkarki niż aktorki.

09.09.2022M jak miłość

Earth Festival 2022. Gwiazdy dla Czystej Polski. Doda, Julia Wieniawa i Andrzej Piaseczny zachwycili publiczność! Tak wyglądała Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka w roli prowadzących

Niedziela 21 sierpnia 2022 r. była trzecim dniem tegorocznej edycji Earth Festival 2022 w Uniejowie, mieście nad Wartą. Już po raz piąty artyści znani z zaangażowania w działania na rzecz ochrony środowiska zaśpiewali na uniejowskiej scenie w szczytnym celu! Zobacz, jak wyglądała tegoroczna, wyjątkowa z wielu powodów, edycja Earth Festival 2022. Zdjęcia publikujemy w galerii!

21.08.2022Earth Festival

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×