julia wieniawa

"Small World". Julia Wieniawa gra nogą, a Natalia Siwiec odsłoniętym ramieniem. Kto jeszcze pojawił się na premierze filmu Patryka Vegi o handlu dziećmi?

Patryk Vega nie zwalnia tempa. 7 września w Warszawie odbyła się premiera jego najnowszego filmu pt. "Small World". Na wydarzeniu pojawiło się mnóstwo gwiazd i celebrytów. Julia Wieniawa, Piotr Adamczyk, Marcela Leszczak, Marieta Żukowska - to tylko niektóre ze znanych nazwisk. Zobaczcie zdjęcia z premiery "Small World".

08.09.2021Small World

Flesz Fashion Night 2021. Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan na jednej imprezie! Pojawiła się też Małgorzata Opczowska z mężem i Olga Buława w nowej fryzurze!

Takiego spędu gwiazd i celebrytów polski showbiznes nie widział od dawna. Za nami Flesz Fashion Night 2021, czyli jedno z największych wydarzeń modowych w Polsce. Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć głośnych nazwisk! W końcu niecodziennie Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiają się na jednym wydarzeniu!

03.09.2021Flesz Fashion Night 2021

Ogrody i balkony celebrytów. Kwiatowy raj Kasi Cichopek i miejska dżungla Julii Wieniawy. W takich warunkach można wypocząć!

Ogrody, balkony, tarasy gwiazd i celebrytów mogą być niekończącym się źródłem inspiracji dla miłośników roślin i nie tylko. Pięknie urządzony balkon to efektowna wizytówka każdego mieszkania, a zadbany ogród istną oazą spokoju. Wiedzą o tym doskonale celebryci, którzy coraz chętniej pokazują swoją przydomową przestrzeń w mediach społecznościowych. Oto nasz przegląd balkonów, tarasów i ogrodów gwiazd. Zobaczcie, w jakich warunkach wypoczywają.

19.05.2021Ogrody gwiazd

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×