Julia Wołkowa z zespołu t.A.T.u. startuje w wyborach w Rosji! Operacje plastyczne zmieniły ją nie do poznania

Julia Wołkowa z zespołu t.A.T.u. wkracza do polityki. Do sieci trafił już sport wyborczy Wołkowej, która startuje z ramienia partii Władimira Putina! Uwagę internautów przykuł jednak wygląd Julii. Wokalistka od czasów występów z zespole t.A.T.u. bardzo się zmieniła. Przesadziła z operacjami plastycznymi? Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Multimedia

t.A.T.u. to jeden z niewielu rosyjskich zespołów, który odniósł sukces na arenie międzynarodowej. Ich "Ja soszła s uma" czy "Nas nie dogoniat" zdobywały szczyty list przebojów nie tylko w Rosji, ale też Europie Zachodniej. Lena Katina i Julia Wołkowa nagrały w sumie sześć albumów studyjnych, a w 2003 roku zajęły trzecie miejsce na 48. Konkursie Piosenki Eurowizji w Rydze. Rozłam w grupie nastąpił w 2009 roku. Działalność zespołu została wtedy zawieszona po to by Lena i Julia mogły skupić się na swoich solowych karierach.

Karolina Szostak już tak nie wygląda! Fani są przerażeni jej nową sylwetką!Zobacz więcej

Julia Wołkowa wkracza do świata polityki

Julia Wołkowa karierę w show biznesie rozpoczęła w wieku 14 lat. Jako nastolatka zachwycała dziewczęcym wyglądem, ale obecnie w wieku 36 lat nie przypomina już dawnej siebie. Niestety, nie można powiedzieć, że Wołkowa z biegiem lat wygląda coraz lepiej. Wszystko wskazuje na to, że wokalistka zespołu Tatu przesadziła z operacjami plastycznymi.

W maju 2021. roku media obiegła informacja o tym, że Julia Wołkowa wystartuje w wyborach w Rosji. Wokalistka dołączyła do partii Władimira Putina, Jedna Rosja.

Wygląd Wołkowej jest teraz szeroko komentowany przez internautów. W galerii możesz zobaczyć, jak przez lata zmieniła się Julia Wołkowa z zespołu Tatu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość. (gość)

  Na pierwszym zdjęciu ok. Ale im dalej tym coraz bardziej nie można na nią patrzeć.

  20.05.2021 11:10
 • Ania (gość)

  Wygląda jak Doda

  22.02.2020 18:20
 • Od tego dobrobytu (gość)

  Wali na łeb a zamiast mózgu w środku zrobiło się zgniłe siano czyli taki "gnój" !

  22.02.2020 16:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×