julieta

"Julieta". Rodzina jest najważniejsza [RECENZJA]

„Julieta” Pedro Almodovara nie zaskakuje, ale również na szczęście nie rozczarowuje. Już od otwierającej film sceny widać charakterystyczny podpis Hiszpana, który nie zmienia się przez cały seans. To zaleta, dlatego „Julieta” w pełni trafi do wielbicieli twórczości autora „Volver”, jak i wszystkich widzów szukających w kinie obrazów będących blisko ludzi. W tym przypadku Almodovar trzyma tytułową bohaterkę wręcz za rękę i idzie z nią przez życie.

21.09.2017Recenzje

T-Mobile Nowe Horyzonty 2016. Znany jest już program 16. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu

16. Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty odbędzie się we Wrocławiu w dniach 21-31 lipca 2016 roku. Zostaną na nim pokazane 393 filmy (w tym 221 pełnometrażowych, wśród których 94 to polskie premiery), z ponad 50 krajów. Seanse będą się odbywały w Kinie Nowe Horyzonty oraz na wrocławskim Rynku, zaś wydarzenia specjalne w otwartym niedawno Narodowym Forum Muzyki. Po raz jedenasty gospodarzem wydarzenia jest miasto Wrocław, po raz czternasty partnerem festiwalu jest T-Mobile Polska S.A.

05.07.2016T-Mobile Nowe Horyzonty 2016

T-Mobile Nowe Horyzonty 2016. "Neon Demon", "Julieta" oraz "Służąca" w programie 16. edycji festiwalu!

21 lipca rusza 16. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty, podczas której zostanie pokazanych ok. 200 pełnometrażowych filmów. W miniony weekend organizatorzy festiwalu ogłosili pierwsze tytuły, które znajdą się w programie imprezy. Wśród wymienionych filmów znajdują się 3 z katalogu Gutek Film, które przyjadą prosto z Konkursu Głównego festiwalu w Cannes i we Wrocławiu będą miały swoje polskie premiery.

06.06.2016T-Mobile Nowe Horyzonty 2016

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×