"Jurassic World: Fallen Kingdom". Oficjalny tytuł i logo drugiej części filmowego hitu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Jurassic World: Fallen Kingdom" to oficjalny tytuł drugiej części filmowego hitu "Jurassic World". Zobaczcie oficjalne logo projektu!

Multimedia

"Jurassic World: Fallen Kingdom" to kontynuacja jednego z największych przebojów kinowych wszech czasów. "Jurassic World" przyniósł ponad 1,6 miliarda dolarów, stając się trzecim najbardziej dochodowym filmem w historii. Obecnie trwają prace na planie drugiej części, której premiera przewidziana jest na czerwiec 2018 roku.

"Jurassic World" bije rekordy oglądalności! Film zarobił już 511,8 mln dolarów! [WIDEO]Zobacz więcej

teraz poznaliśmy oficjalny tytuł i logo "Jurassic World", które dotąd było przedstawiane jako ""Jurassic World: Sequel" lub "Jurassic World 2". Nowy tytuł opowieści o prehistorycznych potworach będzie brzmiał "Jurassic World: Fallen Kingdom". Szczegóły filmu nie są na razie znane. Wiadomo, że w obsadzie znalazły się gwiazdy pierwszej części – Chris Pratt i Bryce Dallas-Howard. Film zapowiadany jest również jako mroczniejszy od swego poprzednika. W galerii możecie zobaczyć oficjalne logo i pierwsze zdjęcie z planu "Jurassic World: Fallen Kingdom".

Zobacz galerię

Jeff Goldblum zagra w sequelu „Jurassic World”

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×